REKLAMA

Olimpia Końskie wygrywa prestiżowy turniej w Łukowie! [foto]

Aż 29 drużyn wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt – IV Memoriale Romualda Szajdziuka, który odbył się w dniach 23-25 marca w Łukowie. Nasza Olimpia wzięła udział w turniejach trzech kategorii wiekowych – jeden z nich wygrała!

REKLAMA

Drużyna prowadzona przez Dariusza Sokołowskiego wygrała turniej rocznika 2006.

Turniej odbywał się na dwóch halach w Łukowie w województwie Lubelskim. Z Końskich pojechało na niego kilkadziesiąt zawodniczek, wszystkie stoczyły zacięte boje, ale najlepiej poszło drużynie złożonej ze szczypiornistek urodzonych w 2006 roku.

W kategorii rocznika 2004 Olimpia Końskie zajęła V miejsce, w kategorii 2005 była to VI lokata – obie drużyny prowadzi Konrad Zwierzchowski, natomiast w kategorii 2006 nasze dziewczęta zwyciężyły! Ich trenerem jest Dariusz Sokołowski. W finale pokonały one ekipę UKS 49 Białystok aż 16:6! 

REKLAMA

Za najlepszą zawodniczkę turnieju rocznika 2006 uznano Nadię Połeć z Olimpii. Najskuteczniejszą zawodniczką była nasza Aleksandra Zbróg. Z kolei Katarzynę Zwierzchowską uznano za najlepszą w barwach Olimpii Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *