REKLAMA

Olimpijki przygotowywały się w Darłówku [zdjęcia]

Jedyny żeński klub sportowy w Końskich, czyli UKS Olimpia Końskie odbył obóz przygotowawczy nad Morzem Bałtyckim w Darłówku. 

REKLAMA

Obozowiczki w komplecie wraz z opiekunami i trenerami.

„Koniec wakacji 43 zawodniczki UKS Olimpia spędziły na dziesięciodniowym obozie rekreacyjno-sportowym w Darłówku przygotowując się do kolejnego sezonu. Oprócz intensywnych treningów, w hali sportowej oraz gier i zabaw z elementami piłki ręcznej na plaży, uczestniczki korzystały z różnych form zajęć rekreacyjnych. Doskonaliły technikę pływania i zjazdu z basenowych rur i ślizgawek, rywalizowały w kręgielni, pokonywały lęk wysokości na ściance wspinaczkowej oraz próbowały swoich sił na korcie tenisowym.” – opowiada nam Piotr Klusek, główny trener w klubie sportowym Olimpia.

REKLAMA

Oczywiście oprócz zajęć z piłki ręcznej oraz przygotowujących szczypiornistki pod względem motorycznym był też czas wolny. Zawodniczki wykorzystywały go na zwiedzanie Darłówka, a także rozwijanie swoich umiejętności w innych sferach np. artystycznych.

Wyjazd drużyny na obóz mógł się odbyć dzięki wsparciu Miasta i Gminy Końskie, a także dzięki funduszom z Ministerstwa Sportu i Turystyki, które Olimpia uzyskała w ramach programu „Klub”.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA