REKLAMA

Olimpijki znowu w grze! [wideo, zdjęcia]

W ubiegły weekend swoje mecze rozgrywały młodziczki i juniorki młodsze z UKS Olimpia Końskie. Najbliższe dni to także wiele wydarzeń związanych z tym klubem, o których będziemy informować. 

REKLAMA

W niedzielę 18 listopada rozpoczęły się rozgrywki w lidze wojewódzkiej młodziczek. Biorą w niej udział trzy drużyny – dwie Olimpie Końskie oraz Korona Handball. Z uwagi na małą ilość zgłoszonych drużyn rozgrywki odbywają się systemem turniejowym. W pierwszym turnieju który odbył się w Hali Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli padły następujące wyniki:

Olimpia I – Korona 11:25 (6;14)
Olimpia II – Korona 4:29 (1:17)
Olimpia I – Olimpia II 34;25 (20;9)

REKLAMA

Kolejny turniej młodziczki rozegrają w Kielcach już w niedzielę.

Z kolei w ubiegłą sobotę juniorki młodsze Olimpii zakończyły pierwsza rundę rozgrywek w lidze wojewódzkiej meczem z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Po wyrównanym meczu na tablicy widniał wynik 29:29 (11:16). Niestety w rzutach karnych „Olimpijki” przegrały 1:3.

Zawodniczki z Piotrkowa występują w lidze rozgrywając mecze na zasadzie meczów towarzyskich, ponieważ liga w województwie łódzkim jest podobna do świętokrzyskiej tzn. występuje w niej niewielka ilość drużyn.  Kluby szukają możliwości rozegrania większej ilości meczów i stąd częste pojedynki z drużyną z Piotrkowa.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *