REKLAMA

Operator Fines uświadamia w sprawie kredytów

W obecnym tygodniu Fines Operator bankowy w Końskich prowadzi kampanie informacyjną dotyczącą produktów bankowych. Działalność ta ma na celu podniesienie świadomości konsumenckiej klientów oraz szczegółowe wyjaśnienie wątpliwości związanych z rynkiem kredytowym.

REKLAMA

W ramach kampanii doradcy placówki Fines w Końskich świadczą bezpłatne usługi doradcze zarówno w trudnych sytuacjach stałych klientów innych banków, jak i tym zainteresowanym podjęciem kredytu w przyszłości. Fines dysponuje szeroka oferta aż 8 banków, która daje możliwość porównania i omówienia różnic pomiędzy nimi.

REKLAMA

„Kredyt to skomplikowany produkt, a umowa kredytowa zawarta między bankiem a klientem często dla odbiorcy jest niezrozumiała. Często klienci dopiero po jej podpisaniu nabierają wątpliwości. Często nieświadomi swoich praw lub wprowadzeni w błąd myślą, że nic nie mogą już zrobić –  a to nie do końca tak jest …” – tłumaczy Karol Robak, menadżer placówki.

W umowie kredytowej zawarte jest wiele czynników mających wpływ na wysokość raty a ostatecznie na cenę kredytu. Podobne sytuacje mają miejsce w przypadku umów kont, lokat i rachunków oszczędnościowych. –„Klienci skuszeni reklamami telewizyjnymi lgną z nieświadomością do banków gdzie pod wpływem chwili podpisują umowę niedopasowaną do swoich potrzeb. Często nie pytają o pozostałą ofertę. Niewielu klientów wie, że część poniesionych kosztów kredytu da się odzyskać a spadkobierca nie zawsze dziedziczy długi. Jak to możliwe? Tą i wiele innych odpowiedzi na Państwa pytania otrzymacie w placówce Fines przy ulicy Pocztowej 10 w Końskich. Zapraszamy”  – kończy Karol Robak.

Zapraszamy do Fines, 
Końskie, ul. Pocztowa 10

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *