REKLAMA

Ostatni mecz KSSPR! Przyjdź i wesprzyj naszych!

W środę 30 maja o godzinie 20:00 w koneckiej hali sportowej przy ulicy Stoińskiego seniorzy KSSPR Końskie zagrają z zespołem ASPR Zawadzkie. To ostatni mecz koneckich szczypiornistów w tym sezonie!

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W meczu ostatniej kolejki I ligi grupy B podopieczni trenera Roberta Napierały podejmują zespół ASPR Zawadzkie. Goście zajmują 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Odnieśli 10 zwycięstw i 16 razy przegrali. Najlepszym ich strzelcem jest Paweł Swat który zdobył 122 bramki i zajmuje 16. miejsce w klasyfikacji strzelców. Dodajmy, że Paweł jest wychowankiem drużyny MKS Końskie.

Konecczanie są dwa oczka wyżej w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Odnieśli 12 zwycięstw i 15 razy przegrali. Najlepszym strzelcem jest Patryk Mastalerz, który strzelił 154 gole i zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji strzelców.

REKLAMA

W rundzie jesiennej, w Zawadzkiem, nasi przegrali 27:31. W dotychczasowych 17. spotkaniach pierwszoligowych nasi seniorzy wygrali 9 razy, 7 razy przegrali, a raz był remis. W Końskich konecczanie odnieśli 6 zwycięstw, a 2 razy przegrali. Zapraszamy wszystkich do hali! To ostatnia szansa by w tym sezonie wesprzeć naszych!

kssprkonskie.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *