REKLAMA

Serwis plików w Pacar Servis! [wideo, foto]

Pacar Servis zaprasza wszystkie warsztaty do warsztaty do współpracy w zakresie plików Map (usuwanie DPF, AdBlue, EGR, DTC, Chip Tuning). O szczegółach piszemy poniżej. Pacar Servis to nowoczesna stacja obsługi pojazdów oferująca choćby profesjonalne zabiegi związane z chip tuningiem i usuwaniem filtrów DPF z miejscowości Szóstaki w gminie Radoszyce. 

REKLAMA

Poznajcie Pacar Servis oglądając powyższe wideo. 

Już teraz Pacar Servis zaprasza wszystkie warsztaty do współpracy w zakresie obróbki plików Map (usuwanie DPF, AdBlue, EGR, DTC, Chip Tuning). Wystarczy przesłać oryginalny odczytany plik z samochodu przy użyciu portalu, wysłać go do Pacar Servis,  a specjaliści z tego miejsca obrobią go w wyznaczonym zakresie i odeślą. Wszystkich działań można dokonać za pośrednictwem specjalnego portalu – zobacz klikając TUTAJ.

REKLAMA

Pacar Servis to profesjonalny i korzystający z najnowszych zdobyczy technologicznych warsztat samochodowy, który znajduje się w województwie Świętokrzyskim, powiecie koneckim, gminie Radoszyce, w miejscowości Szóstaki. To miejsce, w którym można kompleksowo zdiagnozować i rozwiązać każdy problem ze swoim autem.

Specjalnością warsztatu jest: usuwanie filtrów cząstek stałych DPF, FAP; naprawa automatycznych skrzyń biegów; naprawa elektryki i elektroniki; remonty silników. Specjaliście ze stacji obsługi pojazdów w Szóstakach wykonają jednak praktycznie każdą naprawę i usługę związaną z motoryzacją. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w powyższym materiale wideo.

 

W Pacar Servis funkcjonuje także profesjonalny sklep motoryzacyjny:

Więcej informacji o nowoczesnym i kompleksowym warsztacie Pacar Servis znajdą Państwo na stronie internetowej www.pacarservis.pl , a także na Facebooku po wpisaniu hasła Pacar Servis. Zachęcamy do skorzystania z usług tego warsztatu . Kontakt: telefony – 724 859 409 lub 601 299 608; mail: [email protected] ; adres: Szóstaki 27a, gmina Radoszyce, powiat konecki.

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA