REKLAMA

Serwis plików w Pacar Servis! [wideo, foto]

Pacar Servis zaprasza wszystkie warsztaty do warsztaty do współpracy w zakresie plików Map (usuwanie DPF, AdBlue, EGR, DTC, Chip Tuning). O szczegółach piszemy poniżej. Pacar Servis to nowoczesna stacja obsługi pojazdów oferująca choćby profesjonalne zabiegi związane z chip tuningiem i usuwaniem filtrów DPF z miejscowości Szóstaki w gminie Radoszyce. 

REKLAMA

Poznajcie Pacar Servis oglądając powyższe wideo. 

Już teraz Pacar Servis zaprasza wszystkie warsztaty do współpracy w zakresie obróbki plików Map (usuwanie DPF, AdBlue, EGR, DTC, Chip Tuning). Wystarczy przesłać oryginalny odczytany plik z samochodu przy użyciu portalu, wysłać go do Pacar Servis,  a specjaliści z tego miejsca obrobią go w wyznaczonym zakresie i odeślą. Wszystkich działań można dokonać za pośrednictwem specjalnego portalu – zobacz klikając TUTAJ.

REKLAMA

Pacar Servis to profesjonalny i korzystający z najnowszych zdobyczy technologicznych warsztat samochodowy, który znajduje się w województwie Świętokrzyskim, powiecie koneckim, gminie Radoszyce, w miejscowości Szóstaki. To miejsce, w którym można kompleksowo zdiagnozować i rozwiązać każdy problem ze swoim autem.

Specjalnością warsztatu jest: usuwanie filtrów cząstek stałych DPF, FAP; naprawa automatycznych skrzyń biegów; naprawa elektryki i elektroniki; remonty silników. Specjaliście ze stacji obsługi pojazdów w Szóstakach wykonają jednak praktycznie każdą naprawę i usługę związaną z motoryzacją. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w powyższym materiale wideo.

 

W Pacar Servis funkcjonuje także profesjonalny sklep motoryzacyjny:

Więcej informacji o nowoczesnym i kompleksowym warsztacie Pacar Servis znajdą Państwo na stronie internetowej www.pacarservis.pl , a także na Facebooku po wpisaniu hasła Pacar Servis. Zachęcamy do skorzystania z usług tego warsztatu . Kontakt: telefony – 724 859 409 lub 601 299 608; mail: [email protected] ; adres: Szóstaki 27a, gmina Radoszyce, powiat konecki.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Serwis plików w Pacar Servis! [wideo, foto]

  1. Kazdy z naszego regionu kto mial stycznasc z naprawa auta raczej wie ze tam sie nie prowadza samochodow bo tylko moga popsuc niz naprawic hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *