Partyzant pokrzywdzony remisem? Neptun wygrywa w trudnym meczu

Na wyjeździe w niedzielę grały nasze zespoły występujące w IV lidze. Partyzant w kontrowersyjnych okolicznościach zremisował z ŁKS-em Łagów, Neptun odniósł cenne zwycięstwo nad Hetmanem Włoszczowa.

Zdjęcie poglądowe.

„Mieliśmy dużo okazji, Śliwka w pierwszej połowie miał sam na sam. Kilkukrotnie gospodarzy ratował bramkarz, a kiedy już udało się wyjść na prowadzenie to  z trzech punktów okradł nas sędzia. W 87 minucie podyktował on rzut karny z kapelusza. Szkoda chłopaków, bo ciężko pracują, walczyli w tym meczu, a komplet punktów został im zabrany” – mówi Mateusz Szymczyk, kierownik Partyzanta Radoszyce.

Jedenasty w tabeli Partyzant grał w Łagowie z dwunastym ŁKS-em. Na 1:0 ekipę z powiatu koneckiego w 84 minucie wyprowadził Mateusz Śliwka. Napastnik umieścił piłkę w bramce po zamieszaniu w polu karnym. Goście wyrównali w 87. minucie po rzucie karnym, którego na gola zamienił Marcin Kołodziejczyk.

ŁKS Łagów – Partyzant Radoszyce 1:1 (0:0)
Partyzant:
Kaszuba, Majewski, Miśtal, Samburski (46′ Nieszporek), Kos (65′ Sosiński), Markowicz, Opara, Tyczyński, Piwowarczyk, Pańczyk, Śliwka
Gol dla Partyzanta: Mateusz Śliwka

Bardzo dobre spotkanie zagrał Neptun Końskie. Drużyna trenera Waldemara Szpiegi jest wiceliderem IV Ligi i była ona faworytem w starciu z piętnastym Hetmanem we Włoszczowie. Nasi nie dali szans rywalom i wręcz bombardowali ich bramkę. Ostatecznie po golach Łukasza Skalskiego i Łukasza Jamroza Neptun wygrał 2:0. Za tydzień Neptun podejmie u siebie Lubrzankę Kajetanów.

Hetman Włoszczowa – Neptun Końskie 0:2 (0:1)
Neptun: Herda, Skoczylas, Szymoniak, Maciejewski, Skalski – Kwiecień, Zacharski (85. Sierszyński), Armata, Gardynik – Pach (65. Sroka), Jamróz.
Gole dla Neptuna: Jamróz, Skalski