Partyzant przegrał po dzielnej walce ze Staszowem

Radoszyczanie w sobotę w ramach rozgrywek IV Ligi podejmowali u siebie plasującą się w czołówce tabeli Olimpię Pogoń Staszów. Przyjezdni wygrali, a sam mecz mógł się podobać.

Spotkanie rozgrywane było w bardzo wysokim tempie, a oba zespoły raz po raz stwarzały sobie sytuację pod bramką rywali. Goście do przerwy prowadzili 2:1 po trafieniach Patryka Kukiełki i Jakuba Tekiel. Dla Partyzanta trafił Wojciech Majewski. Tuż po przerwie na tablicy mieliśmy wynik 2:2, a wyrównał niezawodny Grzegorz Samburski.

Podopieczni Jarosława Komisarskiego z remisu nie cieszyli się jednak zbyt długo. Po kolejnych pięciu minutach swojego drugiego gola zdobył Jakub Tekiel i Pogoń prowadziła 2:3. Właśnie takim wynikiem to spotkanie się zakończyło.

W przyszła sobotę Partyzant na wyjeździe powalczy z Granatem Skarżysko-Kamienna.

Partyzant Radoszyce – Olimpia Pogoń Staszów 2:3 (1:2)
Gole dla Partyzanta: Wojciech Majewski, Grzegorz Samburski
Partyzant: Kaszuba, Markowicz, Miśtal, Mazur, Majewski, Sosiński, (Kos), Morgaś, Opara, Samburski (Nieszporek), Dymek (Pańczyk), Śliwka.