REKLAMA

Partyzant Radoszyce wzmocniony i gotowy na ligę [wideo]

Ostatnio przyglądaliśmy się przygotowaniom Neptuna Końskie do nowego sezonu [TUTAJ]. Tym razem gościliśmy na stadionie przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach by zobacz jak tuż przed startem rozgrywek ma się Partyzant. 

REKLAMA

„Przyszli wartościowi zawodnicy i na pewno będziemy silniejsi. Kto ubył? Ubyło sporo zawodników: Andriej Korol, Bartek Idzikowski, Aleks Kuśmierczyk, Dawid Kuterski, Albert Piec i jeszcze ktoś, a pozyskaliśmy sześciu albo siedmiu nowych. Chłopcy są niby nowi, a wkomponowali się w ten skład. W sparingach wyglądali bardzo przyzwoicie. Wydaje mi się, że idziemy do przodu, idziemy w dobrym kierunku. Widać zgranie, widać rywalizację, bo mam kadrę 22 chłopaków i wydaje mi się, że rywalizacja jest potrzebna.”  – opowiada Jarosław Komisarski, trener Partyzanta.

Wzmocnień w drużynie jest jednak równie dużo. –„Przyszedł do nas Kuba Kos to jest skrzydłowy z KS Paradyż. Z Ceramiki Opoczno mamy trzech nowych graczy – Morgaś Przemek defensywny pomocnik, Maciej Dymek boczny pomocnik i Mazur Tomasz, który może grać na stoperze lub defensywnego pomocnika. Przyszedł Dawid Wołczyk, który wyróżniał się w KS Smyków. Trzeba mu dać szansę, ja przed nikim nie zamykam drogi. Mamy nowego napastnika ze Spartakusa Daleszyce, to Hubert Laskowski. Załatwiliśmy też Pańczyka definitywnie, bo z nim były największe problemy i to wczoraj zostało dopięte na ostatni guzik. Wydaje mi się, że Ci co przyszli na pewno nas nie osłabią, a tylko wzmocnią.” – tłumaczy trener Komisarski.

REKLAMA

Partyzant w okresie przygotowawczym rozegrał cztery sparingi. Dwa z nich na własnym boisku i dwa na obiektach rywali. Radoszyczanie wygrali 6:1 z Bucovią Bukowa, przegrali 2:0 z Ceramiką Opoczno, zwyciężyli także 6:1 z Pilicą Przedbórz i 5:0 z Astrą Piekoszów.

Już w sobotę we Włoszczowie Partyzant rozegra małe derby z Hetmanem na inaugurację IV Ligi, a we wtorek o godzinie 17.00 zmierzy się na stadionie przy ulicy Krakowskiej z MKS Busko Zdrój.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *