Partyzant zachwycił na inaugurację wiosny! 5:0 dla radoszyczan! [zdjęcia, wideo]

Fantastycznie rundę wiosenną w IV Lidze rozpoczęli piłkarze Partyzanta Radoszyce. U siebie pokonali oni Hetmana Włoszczowa aż 5:0. Przypomnijmy, że mecz Neptuna Końskie przełożono na inny termin.

Powyżej możecie zobaczyć bramkę Bartłomieja Paprosa z rzutu karnego.

Spotkanie na początku było wyrównane i tego można się było spodziewać. W końcu pojedynki Partyzanta z Hetmanem z racji niewielkiej odległości między miejscowościami często określa się jako małe derby. Jednak w 40 minucie Kos po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym wepchnął piłkę do siatki i dzięki temu trafieniu gospodarzom później było już tylko łatwiej. Do przerwy było 1:0.

W drugiej odsłonie dwukrotnie golkipera gości pokonał Papros –  z akcji w 70 minucie i z rzutu karnego w 78. W 74 gola zdobył Sosiński, a wynik na 5:0 ustalił Nieszporek. Dwaj ostatni strzelcy wchodzili z ławki rezerwowych. Za tydzień ekipa trenera Jarosława Komisarskiego na wyjeździe zagra z MKS-em Busko Zdrój.

Partyzant Radoszyce – Hetman Włoszczowa 5:0
Gole: Kos, Papros – 2, Sosiński, Niepszorek
Partyzant: Mateusz Mazur, Maciej Mazur, Wołczyk, Misztal, Pańczyk, Papros, Tomasz Mazur, Morgaś, Opara, Kos, Jaśkiewicz. Z ławki wchodzili: Sosiński, Nieszporek, Szóstak.