Partyzant zwycięstwem kończy sezon w IV Lidze!

Partyzant Radoszyce kończy zmagania w piłkarskiej IV Lidze w sezonie 2018/2019 na ósmej pozycji. W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością zawodnicy Zbigniewa Podsiebierskiego pokonali 3:1 Łysicę Bodzentyn.

Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

Dwunasta w tabeli Łysica w pierwszej połowie stawiała się gospodarzom, a po 45 minutach było nawet 1:0 dla gości po bramce Mirosława Kalisty. Drugie 45 minut należało jednak do radoszyczan. Około 60 minuty bramkę zdobyły Karol Pańczyk, dziesięć minut później do siatki rywali trafił Wojciech Tyczyński, a tuż przed ostatnim gwizdkiem wynik na 3:1 ustalił Mateusz Śliwka. Ten ostatni plasuje się w czołówce ligowych strzelców z 14 golami na koncie.

W ten sposób Partyzant zakończył sezon 2018/2019 na 8 pozycji w tabeli. Tym razem decydowanie lepszą porą dla tego zespołu była wiosna.

Partyzant Radoszyce – Łysica Bodzentyn 3:1
Gole dla Partyzanta: Pańczyk, Tyczyński, Śliwka