Partyzant zwycięża w Morawicy!

Partyzant Radoszyce na wyjeździe zwyciężył z Moravią Morawica. Bohaterem spotkania został niezawodny Jakub Jaśkiewicz.

Radoszyczanie po tej wygranej zajmują bardzo dobre siódme miejsce w tabeli IV Ligi. Liderem jest Neptun Końskie.

Spotkanie w Morawicy rozegrane było pod dyktando podopiecznych trenera Jarosława Komisarskiego. Partyzant przeważał od pierwszej do ostatniej minuty. Już do przerwy było 0:1, a gola z rzutu karnego zdobył Jakub Jaśkiewicz. Druga odsłona to nieco więcej ataków gospodarzy, a goście skupili się na kontrach. To była dobra taktyka, bo już w 85. minucie na 0:2 wynik podwyższył ponownie Jaśkiewicz. Taki stan utrzymał się już do końca spotkania.

W przyszły weekend Partyzant zagra na wyjeździe z Alitem Ożarów, a Neptun Końskie także na wyjeździe zmierzy się z Kamienną Brody.

Moravia Morawica – Partyzant Radoszyce 0:2
Gole: Jakub Jaśkiewicz – 2