REKLAMA

Pijany wpadł do rowu w gminie Fałków. Zareagowali świadkowie

Pijany mężczyzna stwarzał wczoraj duże zagrożenie w ruchu na drogach gminy Fałków. O dziwnie poruszającym się aucie policjantów zawiadomili inni kierowcy. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

 

„Wczoraj po godzinie 17.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kierunku Fałkowa przez okoliczne miejscowości jedzie Opel Astra. Kierujący prawdopodobnie jest nietrzeźwy, nie trzyma toru jazdy i jedzie od jednego krańca jezdni do drugiego. Dyżurny wysłał na miejsce patrol policji, a w międzyczasie dostaliśmy drugą informację, że w miejscowości Pląskowice pojazd zjechał do rowu. Na miejscu byli świadkowie zdarzenia – mieszkaniec Przedborza i mieszkanka gminy Radoszyce. Wskazali, że kierował 54-latek z gminy Kluczewsko. Jak się później okazało był on nietrzeźwy i miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.” – informuje starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Mężczyzna dodatkowo posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do sierpnia 2019 wydany przez Sąd Rejonowy we Włoszczowie. Sprawa trafi do Sądu Rejonowego w Końskich, a ten zdecyduje co dalej z kierującym Oplem.  Postępowanie prowadzi komisariat w Radoszycach

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *