REKLAMA

Piknik Integracyjny i iluminacja choinki w Stąporkowie

Już 5 grudnia odbędzie się Piknik Integracyjny połączony z uruchomieniem w parku karuzeli dla osób niepełnosprawnych oraz iluminacją choinki w Stąporkowie. W Końskich także we wtorek zapalą lampki na choince. 

REKLAMA

Stąporkowska choinka zostanie rozświetlona we wtorek. foto. MGOKiS Stąporków

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek o godz. 11.00 przy zainstalowanej już choince na placu przy MGOKiS w Stąporkowie, gdzie zostanie ona rozświetlona. Wszystkich przybyłych odwiedzi św. Mikołaj. Będzie można zakupić również ozdoby świąteczne podczas odbywającego się po raz pierwszy Stąporkowskiego Jarmarku Mikołajkowego. Osoby zainteresowane kiermaszem proszone są o kontakt pod nr 41 374 10 86 lub w celu rezerwacji stolików (nieodpłatnie).

REKLAMA

Spotkanie zostanie połączone z uruchomieniem w parku karuzeli przystosowanej dla osób niepełnosprawnych.

„60 tyś zł otrzymaliśmy na karuzelę dla dzieci na wózku inwalidzkim oraz stoliczek integracyjny i lustro śmiechu 🙂
Urządzenia zostały zamontowane na placu zabaw w stąporkowskim parku. Chodnik do karuzeli wybudujemy wiosną. Chyba, że pogoda będzie dobra to jeszcze w tym roku. W tym roku pozyskaliśmy także 55 tyś zł na huśtawkę dla dzieci na wózku inwalidzkim” – napisała na Facebooku burmistrz Dorota Łukomska (pisownia oryginalna).

Tego samego dnia, o godz. 10:30, będzie miała miejsce iluminacja choinki w Parku Miejskim w Końskich, w okolicach fontanny.

Foto (facebook Dorota Łukomska):

REKLAMA
REKLAMA