REKLAMA

Piotr Salata zaśpiewa w Dzień Dobry TVN i TVP Polonia!

Już jutro w Dzień Dobry TVN będziemy mogli zobaczyć koneckiego muzyka, dyrektora Domu Kultury Piotra Salatę. W święta koncert z jego udziałem wyemitują TVP Polonia i TVP 3 Warszawa. 

REKLAMA

W śniadaniowym programie TVN-u Piotr Salata wykona „Piosenkę na Święta”, którą możecie Państwo wysłuchać klikając w powyższy player. Program „Dzień Dobry TVN” rozpoczyna się o godzinie 8.00 i trwa do 10.55.

Z kolei w Wigilię w TVP 3 Warszawa oraz w drugi dzień świąt w TVP Polonia będziemy mogli zobaczyć koncert, w którym Salata solowo wykonuje cztery kolędy: „Gdy się Chrystus rodzi”, „W żłobie leży”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i „Oj maluśki, maluśki”, a także kilka w duetach oraz trio. Nagranie koncertu realizowano w drewnianym kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w podwarszawskim Mariańskim Porzeczu. Wyjątkowy koncert zostanie wyemitowany w TVP3 Warszawa w Wigilię o godzinie 19.45. Dwa dni później zaplanowano emisję w TVP Polonia – 26 grudnia o 17.55.

REKLAMA

Koncert w Mariańskim Porzeczu poprowadzili Grzegorz Miśtal i Natalia Nowak. Salacie towarzyszyć będzie duża orkiestra, a także wokalistki: Alicja Węgorzewska – Whiskerd i Julia Sawicka.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA