REKLAMA

Poetycki wieczór Agnieszki Czarneckiej [zdjęcia]

W piątek (24 maja) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Smykowie autorskie spotkanie miała Agnieszka Czarnecka. Wieczór był okazją do czytania wierszy, dyskusji nad poezją i występów artystycznych.

REKLAMA

Przybyli na spotkanie goście wysłuchali wierszy, które Agnieszka Czarnecka recytowała ze swoich tomików. Autorka opowiadała o tym, co ją inspiruje, o czym pisze, co chce wyrazić poprzez poezję. Największy entuzjazm wśród publiczności wzbudziły wiersze o tematyce kulinarnej i erotyki. Wszystkie utwory można znaleźć w tomikach „ Byłam cieniem, jestem słońcem” i „Ciszy śpiew”.

REKLAMA

Niespodzianką dla poetki był występ wicewójta gminy Smyków Jerzego Dudy i radnej Katarzyny Roguli, którzy zaśpiewali wspólnie jeden z jej wierszy. Dla zebranych wystąpiła również uczennica Szkoły Podstawowej w Królewcu i członkini zespołu „Królewiaczki” Zosia Dudek.

Spotkanie w bibliotece prowadzone przez kierownik Sylwię Mogielską przebiegło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Na zakończenie były gratulacje, kwiaty, autografy i pamiątkowe zdjęcia z gwiazdą wieczoru a także słodki poczęstunek. Na pamiątkę wydarzenia kierownik i wicewójt, oprócz kwiatów, wręczyli poetce pióro z wygrawerowanymi inicjałami.

Zdjęcia (archiwum biblioteki):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *