REKLAMA

Policjanci z Końskich z brązowymi medalami piłkarskich mistrzostw [zdjęcia]

Kilka dni temu w Ostrowcu Świętokrzyskim miał miejsce VI Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego. Koneccy funkcjonariusze zajęli trzecie miejsce. 

REKLAMA


Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju brali udział Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach mł. insp. Anna Adamczyk-Kita, którzy wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim mł. insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim asp. sztab. Mariuszem Walczykiem oraz sponsorami turnieju wręczył trofea zwycięskim drużynom. W trakcie zakończenia turnieju odznaką honorową NSZZ Policjantów za wspieranie Zarządu Terenowego Policyjnych Związków w Ostrowcu Świętokrzyskim został odznaczony Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, drugie miejsce – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, trzecie miejsce – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.
Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się być Łukasz Piotrowski z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Najlepszym bramkarzem został Marcin Musiał z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. Organizatorzy zapewnili, iż będzie to impreza o charakterze cyklicznym, a w 2020 roku spotkamy się na VII Wojewódzkim Turnieju Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *