REKLAMA

Policjanci zapraszają na dzień otwarty w koneckiej komendzie

Funkcjonariusze z Końskich w ramach programu ,,Służąc niesiemy bezpieczeństwo” zapraszają na dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich (ul. Łazienna 12). Każdy uczestnik spotkania zostanie oprowadzony po komendzie i zapoznany z pracą policjantów.

REKLAMA


Dzień otwarty odbędzie się w najbliższą środę od godz. 9:30 do 14:30 w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Adresowany jest on przede wszystkim do wszystkich uczniów, a także dla każdego, kto chce spędzić dzień z konecką policją. Podczas dnia otwartego uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po komendzie i zapoznani z pracą policjantów, będą mieli możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną oraz ruchem drogowym na temat bezpieczeństwa i zagrożeń.

Dla osób zainteresowanych pracą w policji zostanie przygotowane specjalne stoisko, przy którym będzie można dowiedzieć się jakie są zasady naboru do służby. Podczas zwiedzania komendy, będą przygotowane również stoiska z informacjami na temat dwóch najnowszych policyjnych narzędzi, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Mojej Komendy. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez policjantów w codziennej służbie m.in. radiowozy, sprzęt ochrony osobistej, wyposażenie specjalistyczne.

REKLAMA

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi organizatorzy proszą o zgłaszanie grup chętnych do zwiedzania komendy w liczbie do 30 osób pod nr tel.41 390 02 77. Osoby, które przyjdą indywidualnie nie muszą się zapisywać.

REKLAMA
REKLAMA