REKLAMA

Policjanci zapraszają na dzień otwarty w koneckiej komendzie

Funkcjonariusze z Końskich w ramach programu ,,Służąc niesiemy bezpieczeństwo” zapraszają na dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich (ul. Łazienna 12). Każdy uczestnik spotkania zostanie oprowadzony po komendzie i zapoznany z pracą policjantów.

REKLAMA


Dzień otwarty odbędzie się w najbliższą środę od godz. 9:30 do 14:30 w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Adresowany jest on przede wszystkim do wszystkich uczniów, a także dla każdego, kto chce spędzić dzień z konecką policją. Podczas dnia otwartego uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po komendzie i zapoznani z pracą policjantów, będą mieli możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną oraz ruchem drogowym na temat bezpieczeństwa i zagrożeń.

Dla osób zainteresowanych pracą w policji zostanie przygotowane specjalne stoisko, przy którym będzie można dowiedzieć się jakie są zasady naboru do służby. Podczas zwiedzania komendy, będą przygotowane również stoiska z informacjami na temat dwóch najnowszych policyjnych narzędzi, tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Mojej Komendy. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez policjantów w codziennej służbie m.in. radiowozy, sprzęt ochrony osobistej, wyposażenie specjalistyczne.

REKLAMA

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi organizatorzy proszą o zgłaszanie grup chętnych do zwiedzania komendy w liczbie do 30 osób pod nr tel.41 390 02 77. Osoby, które przyjdą indywidualnie nie muszą się zapisywać.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA