REKLAMA

Politycy z Platformy spotkają się z mieszkańcami

W najbliższą środę o godz. 18.00 w restauracji Leliwa w Końskich odbędzie się spotkanie polityków Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami. Posłowie będą przedstawiać swój program „Polska Samorządna”.

REKLAMA

Do Końskich przyjadą posłanki: Elżbieta Radziszewska, Ewa Drozd oraz posłowie: Cezary Grabarczyk i Sławomir Neumann. Spotkanie ma charakter otwarty – każdy zainteresowany może się na nim pojawić i zadać pytanie.

REKLAMA

„Przed nami najważniejsze wybory samorządowe w historii. Zadecydują, czy samorząd terytorialny w Polsce w ogóle przetrwa. Dziś stoimy przed alternatywą: albo Polska scentralizowana, w której o wszystkim decyduje się przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie, albo Polska samorządna, gdzie obywatele sami decydują o swoich małych ojczyznach. Chcemy być z Wami i rozmawiać o najważniejszych aspektach naszych małych ojczyzn. Chcemy przedstawić Wam nasz program Polska Samorządna. Skonsultować go, posłuchać Waszych opinii, sugestii, porozmawiać o problemach jakie dostrzegacie i które koniecznie wspólnie musimy rozwiązać” – taką informację o spotkaniu możemy przeczytać w utworzonym wydarzeniu na Facebooku – Samorządne Świętokrzyskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA