Relacja wideo: Porażki Neptuna i Partyzanta w IV Lidze

W niedzielę punktualnie o godzinie 15.00 swoje kolejne mecze w IV lidze rozegrały Neptun Końskie i Partyzant Radoszyce.

Konecczanie podejmowali u siebie ŁKS Łagów. To drużyna będąca w tabeli na szóstym miejscu i tracąca do MKS-u tylko jedno oczko. Natomiast dwunasty w lidze Partyzant w Busku Zdrój mierzył się z MKS-em, czyli trzecią ekipą rozgrywek.

Niestety zawodnicy Waldemara Szpiegi tym razem się nie popisali i przegrali 0:3. Do przerwy w tym spotkaniu Łagów prowadził 0:1. Na uwagę oprócz bramek zdobytych przez przyjezdnych zasługują dwie sytuacje: w 15. minucie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik MKS-u Krzysztof Pach – prawdopodobnie nie zobaczymy go na boisku w najbliższych tygodniach, natomiast około 75. minuty karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Krzysztof Gardynik. Samo spotkanie było meczem walki i na pewno nie można go określić mianem ładnego widowiska. Goście często faulowali, a w drugiej odsłonie niemal nieustannie grali na czas. Za tydzień Neptun na wyjeździe zmierzy się z Nidą Pińczów.

MKS Neptun Końskie – ŁKS Łagów 0:3
Neptun: Herda, Sztandera, Prus-Niewiadomski, Skalski, Maciejewski, Gardynik (Pilarski), Armata, Szymkiewicz, Supierz (Cieślik), Sroka, Pach (Majchrzak).
Gole: Stępnik, Mojecki, Malinowski.

Porażkę w tę niedzielę zaliczył także Partyzant Radoszyce. Podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego 2:1 przegrali w Busku Zdrój z tamtejszym MKS-em.-„Strzelamy bramkę po ładnej akcji na początku, potem się mecz wyrównał, ale nasi rywale grali głównie długą piłką. Na 1:1 trafili pod koniec pierwszej połowy. Gdybyśmy tego gola nie stracili to jestem przekonany, że ten mecz zakończyłby się przynajmniej remisem. Druga odsłona to też cały czas wyrównane spotkanie, ale niestety mieliśmy mniej szczęścia i gospodarze trafili na 2:1” – powiedział nam o przebiegu tego spotkania trener radoszyczan Jarosław Komisarski.

MKS Busko Zdrój – Partyzant Radoszyce 2:1
Bramki dla Buska: Radwański, Dziubek ; bramka dla Partyzanta – Sosiński w 7. minucie.
Partyzant: Mazur, Grudzień, Papros, Idzikowski, Pańczyk, Markowicz Paweł, Jaśkiewicz (65′ Zawadzki), Nieszporek, Opara (80′ Markowicz Piotr), Sosiński (75′ Kuśmierczyk), Kuterski (85′ Samburski),