REKLAMA

Porozumienie Samorządowe TKN prezentuje swoich kandydatów [zdjęcia]

Porozumienie Samorządowe TKN prezentuje swoich kandydatów startujących w wyborach do Rady Powiatu, zaplanowanych na 16 czerwca.

REKLAMA

REKLAMA

Okręg nr 1 – Miasto i Gmina Końskie.

1. Michał Cichocki – lider Porozumienia Samorządowego TKN, doświadczony samorządowiec, były przedsiębiorca, radny powiatowy, radny gminny, były Burmistrz Końskich, z zawodu ekonomista ze specjalnością wycena nieruchomości.

2. Magdalena Prasał – doświadczony samorządowiec, radna powiatowa trzech kadencji, lekarz diabetolog na co dzień pracująca w Przychodni Zdrowie, każdą wolna chwile spędza z ukochaną córeczką.

3. Piotr Banasikprzedsiębiorca z zawodu elektronik, specjalista systemów energii odnawialnej, hobby – sporty motorowe.

4. Jacek Matera – samorządowiec z 20-letnim stażem, zawodowy pomagacz, wieloletni Dyrektor powiatowych jednostek organizacji pomocy społecznej, zastępca Burmistrza Końskich, działacz społeczny Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, hobby narciarstwo zjazdowe, turystyka piesza i muzyka.

5. Barbara Galant – doświadczony samorządowiec radna miejska dwóch kadencji, z zawodu specjalista od finansów, pasjonuje się ogrodnictwem.

6. Mariusz Miedziński – konecki przedsiębiorca pasjonujący się elektronika samochodową, od lat wspiera konecki sport, jego hobby są sporty wodne.

7. Edyta Szewczyk – konecczanka od urodzenia, przedsiębiorca, kandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z list KUKIZ15.

8. Robert Turalski – wykształcenie Inżynier Informatyk, technik elektryk zawodowo nauczyciel przedmiotów informatycznych, hobby odbudowa starych samochodów oraz kowalstwo artystyczne.

9. Urszula Szabelak -Świadek – konecki przedsiębiorca, z zawodu i z zamiłowania florystka, po raz pierwszy kandyduje na radną.

10. Krzysztof Grzegorczyk – samorządowiec i społecznik z wieloletnim stażem, oficer pożarnictwa, radny rady miejskiej, hobby turystyka górska i fotografia.

11. Beata Stefańczyk – społecznik, samorządowiec z olbrzymim doświadczeniem , wieloletnia sołtys wsi Modliszewice, radna rady miejskiej. Hobby czytelnictwo – historia Polski.

 

Okręg nr 2.

1. Krzysztof Wojcierowski – samorządowiec z doświadczeniem, radny powiatowy, społecznik i animator wielu wydarzeń społeczno -kulturalnych na terenie Gminy Stąporków, Hobby – wędkarstwo słodkowodne.

2. Jakub Dajczer – wykształcenie politolog, sołtys Czarneckiej Góry, regionalista i pasjonat lokalnej historii, działacz społeczny i samorządowy.

3. Aneta Gonciarz wykształcenie wyższe, samorządowiec z pasją, twórca i dyrektor sieci przedszkoli na terenie Gminy Stąporków, osoba odważna i kreatywna, specjalistka w dziedzinie pozyskiwania środków unijnych. Szczęśliwa mama trojga dzieci.

4. Marek Werens – muzyk, kompozytor, nauczyciel, społecznik, miłośnik przyrody i wędkarstwa, wielokrotny zdobywca nagrody Harcerska Jodła z zespołem „Łoresie”, zdobywca muzycznego scyzoryka w 2017 roku.

5. Katarzyna Sipika – wykształcenie wyższe – specjalność administracja publiczna, pasje kultywowanie muzyki ludowej i tradycji regionalnych, interesuje się również dobra literaturą.

6. Magdalena Szustak – działacz na rzecz osób chorych i potrzebujących, wokalistka, tworząca własne utwory muzyczne, społecznik, organizator lokalnych wydarzeń.

7. Paulina Plewa – pedagog z wykształcenia, osoba pełna energii, założycielka i prezes Stowarzyszenia „Women For Life”, organizator plebiscytu „Kobieta Roku”.

 

Okręg nr 3.

1. Marian Stańczyk – samorządowiec z doświadczeniem, radny gminny, przedsiębiorca.
2. Agnieszka Lipska – mężatka, matka dwojga dzieci, z zawodu i z zamiłowania nauczyciel, wieloletni Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Fałkowie, obecnie Zastępca Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Fałkowie, samorządowiec, radna gminy Fałków.
3. Robert Baran – zawód wykonywany – listonosz, z wykształcenia technik informatyk, pasjonat i trener piłki nożnej, na co dzień prowadzi treningi z młodzieżą i dziećmi z Gminy Smyków, społecznik.
4. Marta Bańburska – z zawodu technik ekonomista, na co dzień sprzedawca, każdą wolną chwilę spędza z rodziną, wolontariusz i społecznik akcji Szlachetna Paczka.
5. Albert Smołuch – przedsiębiorca, specjalista od elektromechaniki maszyn, hobby – samorząd i nowinki techniczne.
6. Karolina Kowalska – wykształcenie wyższe, specjalizacja – psychologia kliniczna i psychologia organizacji pracy, specjalistka do spraw rekrutacji. Hobby – górska turystyka piesza.

 

Okręg nr 4.

1. Mariusz Kosma – fizjoterapeuta z dwudziestoletnim stażem, pracujący obecnie w Przychodni w Smykowie, hobby – turystyka górska i dobra książka.
2. Izabela Basiak – z wykształcenia nauczyciel, wieloletni Dyrektor Zespołu Szkół w Miedzierzy, hobby – piłka ręczna i sztuki plastyczne.
3. Piotr Borkowski – radny Rady Gminy Gowarczów dwóch kadencji, pełnił funkcje Przewodniczącego Rady Gminy, leśniczy Nadleśnictwa Barycz, hobby narciarstwo zjazdowe, żeglarstwo i muzyka.
4. Dariusz Wiatrowski – wykształcenie wyższe – ochrona środowiska, absolwent Technikum Leśnego w Zagnańsku, leśniczy Nadleśnictwa Barycz, żona Edyta dwoje dzieci: Adrian i Aleksandra, hobby turystyka górska i rowerowa, działacz społeczny i samorządowiec, licencjonowany przewodnik świętokrzyski.
5. Małgorzata Nowakowska – wykształcenie wyższe, organizator pomocy społecznej, wieloletni pracownik Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Pilczyckiej, animator działań na rzecz społeczności lokalnej i osób niepełnosprawnych, hobby – podróże.

Materiał wyborczy Porozumienie Samorządowe TKN

REKLAMA

One thought on “Porozumienie Samorządowe TKN prezentuje swoich kandydatów [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *