REKLAMA

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 37-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna w chwili zatrzymania prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich ustalili, że na terenie gminy Końskie przebywa mężczyzna poszukiwany listem gończym, który ma do odbycia karę ponad roku pozbawienia wolności za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Z informacji uzyskanych przez kryminalnych wynikało, że poszukiwany może jechać przez jedną z podkoneckich miejscowości. Informację przekazali dyżurnemu miasta, który zadysponował tam mundurowych z Wydziału Prewencji koneckiej komendy.

REKLAMA

Policjanci podczas patrolu zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena, którym jechał poszukiwany 37- latek. Mężczyzna, mimo obowiązujących dwóch bezterminowych zakazów prowadzenia pojazdów, kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. W jego organizmie było 2,7 promila alkoholu. Został on zatrzymany, a jego sprawą po raz kolejny zajmie się sąd. Do tego czasu, najbliższy rok 37-latek spędzi w więzieniu.

Źródło: KPP w Końskich

REKLAMA
REKLAMA