REKLAMA

Poznajcie Beatę Kij, kandydatkę do Rady Powiatu Koneckiego

Beata Elżbieta Kij, Kandydatka do Rady Powiatu Koneckiego – lat 35, mężatka – mąż Marcin, syn Hektor. Poznajcie sylwetkę tej kandydatki!

REKLAMA

Beata Kij z mężem Marcinem i synem Hektorem.

Beata Kij to absolwentka Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi na kierunku „filologia hiszpańska z arabistyką”. Studia podyplomowe ukończyła na kierunku „Organizacja i zarządzanie zasobami ludzkimi”. Kandydatka do Europarlamentu w 2014 roku.  Wiceprezes Koneckiego Stowarzyszenia Sportu i Kultury. Posiada stopień mistrzowski (czarny pas) w karate kyokushin. Instruktor dyscypliny sportu karate, instruktor samoobrony.

Pięciokrotna laureatka plebiscytu na najpopularniejszego trenera w powiecie koneckim, dwukrotna laureatka plebiscytu „Kobieta Roku”. Została również nagrodzona przez Prezydenta Kielc za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu oraz za działalność społeczną na rzecz rozwoju sportu na terenie miasta i gminy Końskie. Organizatorka imprez sportowych i akcji charytatywnych. Wraz z mężem prowadzi popularny klub sportów walki Brawler Fight Club Końskie.

REKLAMA

Jej największą pasją są podróże, góry i kulturoznawstwo. Mówi w 3 językach obcych. Pracuje także jako lider w jednym z najbardziej znanych klubów podróżników w Polsce. Była już w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Zdobyła najwyższy szczyt Afryki Północnej i Gór Atlas (Jebel Toubkal 4167 m n.p.m.), stanęła również na szczycie czwartym co do wielkości aktywnego wulkanu Afryki, Pico del Teide (3718 m n.p.m).

Lista nr 5 (SLD Lewica Razem), pozycja nr 3

/Finansowane przez KKW SLD LEWICA RAZEM/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *