REKLAMA

Promocje nowych książek w koneckiej bibliotece

Z okazji XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie organizuje promocję dwóch nowych tytułów wydanych w ramach własnego bibliotecznego Wydawnictwa ARSLIBRIS. Odbędzie się również Seminarium Powiatowe dla bibliotekarzy.

REKLAMA

Pierwszym z nich jest tomik poezji Janiny Malickiej „Pomiędzy marzeniami”, a drugi to powieść dla młodzieży Pelagii Borowskiej „Jarzębinowe ścieżki”. W ramach promocji wspomnianych książek konecka biblioteka organizuje spotkanie z autorkami: z Janiną Malicką 8 maja o godz. 16.00, a z Pelagią Borowską 9 maja o godz. 12.00 w ramach Seminarium Powiatowego dla bibliotekarzy. W trakcie spotkań oraz codziennie w bibliotece będzie można nabyć książki, obie w tej samej cenie: 15 zł/szt.

REKLAMA

Samo Seminarium odbędzie się 9 maja o godz. 11.00. W programie m.in. wyżej wspomniane spotkanie autorskie z Pelagią Borowską i wystawa „Medaliki i krzyżyki – wiara i historia w starych dewocjonaliach” współorganizowana przez Stowarzyszenie Historyczne Pasja, autora strony konskie.org.pl, Muzeum Dewocjonaliów i Rzeczy Osobistych oraz prywatnych kolekcjonerów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA