Przegrana KSSPR Końskie w derbach na start sezonu!

W meczu 1. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 28:31 (16:16).

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie na inaugurację sezonu 2018/2019 w I Lidze. Foto: fanpage KSZO Handball

W inaugurującym spotkaniu I ligi grupy C sezonu 2018/2019 podopieczni trenera Roberta Napierały przegrali w Ostrowcu Świętokrzyskim. W derbach województwa zwyciężyli zawodnicy trenera Tomasza Radowieckiego 31:28. Dzisiejsze spotkanie było wyrównane do 49 minuty. Trzy minuty później gospodarze wygrywali 28:25. Na 3 minuty przed końcową syreną ostrowczanie prowadzili różnicą 5. bramek. Za tydzień konecczanie podejmować będą zespół SPR PWSZ Tarnów. To spotkanie zaplanowano na sobotę na godzinę 18:00.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 31:28 (16:16)

KSZO: Michał Piątkowski, Mikołaj Baran, Kasper Kijewski – Kacper Grabowski 1, Mateusz Bysiak, Damian Falasa 4, Maciej Jeżyna 2, Bartosz Kogutowicz 1, Łukasz Telka 4, Sebastian Pawlik, Sebastian Włoskiewicz 6, Bartłomiej Zielonko 3, Mikołaj Baran, Filip Chmielewski 3, Grzegorz Hubka 7. Trener Tomasz Radowiecki. Osoba towarzysząca Karol Szewczyk. Osoba towarzysząca Krzysztof Wójcik. Kary 18 minut.

KSSPR: Kacper Kucharczyk, Kamil Buchcic – Bartosz Woś 3, Bartosz Sękowski 3, Ernest Pilarski 1, Daniel Goliszewski 6, Artur Rurarz 4, Adam Janus 1, Przemysław Matyjasik 2, Tomasz Napierała 5, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 3. Trener Robert Napierała.