REKLAMA

Dekoracje cukiernicze na każdą okazję z Radoszyc [zdjęcia]

Wychodząc na przeciw różnego rodzaju uroczystościom rodzinnym i świątecznym powstała w Radoszycach przy ul Częstochowskiej firma GABMAR, która tworzy i oferuje szeroki wachlarz dekoracji cukierniczych i nie tylko. 

REKLAMA

To co jest wiodącą sferą działalności firmy to nadruki jadalnym atramentem zdjęć i obrazów na opłatkach. W ten sposób można zindywidualizować każdy wypiek. GABMAR oferuje tego typu nadruki w różnym kształcie i rozmiarze. Zawsze realizowane są indywidualnie tak by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Jednak radoszycka firma działa w wielu obszarach. –„Prowadzimy sprzedaż wszelkiego asortymentu związanego z tworzeniem i ozdabianiem tortów oraz ciast na każdą okazję np. komunia, chrzciny, urodziny, imieniny, święta, prowadzimy sprzedaż gadżetów urodzinowych od A do Z, także sprzedaż upominków oraz zabawek na każdą okazję, w ofercie mamy również dewocjonalia. Dekoracje, które można u nas zakupić nie dotyczą wyłącznie słodkości – na przykład napełniamy także balony helem.” – wylicza Anna Walusza, właścicielka firmy.

REKLAMA

Sklep mieści się w Radoszycach przy ulicy Częstochowskiej 12.

Hitem każdego roku są ozdoby na Pierwszą Komunię Świętą. To co znajdziemy w sklepie to między innymi ozdoby na tort, ale i wszelkie inne dekoracje związane z tym niezwykłym dniem dla każdego młodego człowieka – chociażby pięknie wianki.

Skąd pomysł na tego typu działalność? Przede wszystkim z pasji i zaangażowania w pieczenie ciast oraz tworzenie słodkości przez samą właścicielkę. Do dziś to ona jednoosobowo prowadzi całą firmę. Z kolei nazwa GABMAR wzięła się od pierwszych liter imion dzieci pani Ani.

Asortyment cukierniczy, który znajdziemy w sklepie przy ulicy Częstochowskiej w Radoszycach może być wykorzystywany przez profesjonalne cukiernie, jak i panie, które po prosu pieką w domu i które lubią dekorować oraz eksperymentować w swojej kuchni. Taka też jest klientela GABMAR-u – bardzo zróżnicowana. Firma współpracuje z kilkoma renomowanymi cukierniami w całej Polsce oraz wieloma podmiotami (piekarniami, czy cukierniami) z naszego regionu. Jadalne figurki i kwiaty cukrowe, ozdoby waflowe, figurki żelkowe, czy różne posypki może jednak zakupić każdy z nas – podobnie jak i wszelkiego rodzaju niezwiązane z cukiernictwem dekoracje. Właścicielka stawia przede wszystkim na jakość i dlatego współpracuje wyłącznie z czołowymi producentami z Polski oraz zagranicy.

Kontakt: Anna Walusza – e-mail: [email protected] tel 724-077-200; adres sklepu: Radoszyce, ul. Częstochowska 12

Więcej o sklepie na Facebooku – TUTAJ

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *