REKLAMA

Radiator$, GLKS Fałków, KS Smyków i KS Kamienna Wola w Klasie B. U nas terminarz

Radiator$ Stąporków choć na murawie wywalczyli sobie w ubiegłym sezonie utrzymanie w A Klasie to decyzją Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej podjętą przy zielonym stoliku zagrają w niższej Klasie B. W tych samych rozgrywkach zobaczymy powracający GLKS Fałków, KS Smyków oraz KS Kamienną Wolę. 

REKLAMA

Na zdjęciu Sławomi Jedynak – trener Radiator$ Stąporków.

„To jest decyzja Świętokrzyski Związki Piłki Nożnej podjęta przy tak zwanym zielonym stoliku. W naszej grupie Klasy A nagle nie wiadomo dlaczego znalazła się Pierzchnica, która geograficznie powinna być w grupie B. Tym samym zabrakło miejsca dla nas i musimy walczyć w Klasie B.” – mówi nam rozgoryczony Sławomir Jedynak, trener Radiator$ Stąporków.

REKLAMA

Do sprawy dziwnej degradacji Radiatorsów postaramy się powrócić.

Poniżej prezentujemy terminarz grupy I Klasy B na rundę jesienną sezonu 2018/2019: 

Kolejka 1
Skała Tumlin — Ekstremalni Strawczynek Nd 26 SIE 11:00
Futsal Nowiny — Płomień Wólka Kłucka Nd 26 SIE 11:00
ULKS Łączna — KS Kamienna Wola Nd 26 SIE 11:00
GLKS Fałków — Czarnovia Kielce Nd 26 SIE 11:00
Radiator$ Stąporków — Orlicz II Suchedniów Nd 26 SIE 11:00
Victoria Mniów — KS Smyków Nd 26 SIE 15:00

Kolejka 2
KS Kamienna WolaGLKS Fałków Sb 1 WRZ 15:00
Ekstremalni Strawczynek — Radiator$ Stąporków Nd 2 WRZ 11:00
Płomień Wólka Kłucka — KS Smyków Nd 2 WRZ 11:00
Futsal Nowiny — Skała Tumlin Nd 2 WRZ 11:00
Orlicz II Suchedniów — ULKS Łączna Nd 2 WRZ 11:00
Czarnovia Kielce — Victoria Mniów Nd 2 WRZ 11:00

Kolejka 3
GLKS Fałków — Orlicz II Suchedniów Nd 9 WRZ 11:00
Skała Tumlin — Płomień Wólka Kłucka Nd 9 WRZ 11:00
ULKS Łączna — Ekstremalni Strawczynek Nd 9 WRZ 11:00
KS Smyków — Czarnovia Kielce Nd 9 WRZ 11:00
Radiator$ Stąporków — Futsal Nowiny Nd 9 WRZ 11:00
Victoria Mniów — KS Kamienna Wola Nd 9 WRZ 15:00

Kolejka 4
KS Kamienna WolaKS Smyków Sb 15 WRZ 15:00
Ekstremalni Strawczynek — GLKS Fałków Nd 16 WRZ 11:00
Orlicz II Suchedniów — Victoria Mniów Nd 16 WRZ 11:00
Futsal Nowiny — ULKS Łączna Nd 16 WRZ 11:00
Skała Tumlin — Radiator$ Stąporków Nd 16 WRZ 11:00
Płomień Wólka Kłucka — Czarnovia Kielce Nd 16 WRZ 11:00

Kolejka 5
KS Smyków — Orlicz II Suchedniów Nd 23 WRZ 11:00
Czarnovia Kielce — KS Kamienna Wola Nd 23 WRZ 11:00
ULKS Łączna — Skała Tumlin Nd 23 WRZ 11:00
GLKS Fałków — Futsal Nowiny Nd 23 WRZ 11:00
Radiator$ Stąporków — Płomień Wólka Kłucka Nd 23 WRZ 11:00
Victoria Mniów — Ekstremalni Strawczynek Nd 23 WRZ 15:00

Kolejka 6
Orlicz II Suchedniów — Czarnovia Kielce Nd 30 WRZ 11:00
Skała Tumlin — GLKS Fałków Nd 30 WRZ 11:00
Ekstremalni Strawczynek — KS Smyków Nd 30 WRZ 11:00
Futsal Nowiny — Victoria Mniów Nd 30 WRZ 11:00
Radiator$ Stąporków — ULKS Łączna Nd 30 WRZ 11:00
Płomień Wólka Kłucka — KS Kamienna Wola Nd 30 WRZ 11:00

Kolejka 7
KS Kamienna Wola — Orlicz II Suchedniów Sb 6 PAŹ 15:00
GLKS FałkówRadiator$ Stąporków Nd 7 PAŹ 11:00
ULKS Łączna — Płomień Wólka Kłucka Nd 7 PAŹ 11:00
KS Smyków — Futsal Nowiny Nd 7 PAŹ 11:00
Czarnovia Kielce — Ekstremalni Strawczynek Nd 7 PAŹ 11:00
Victoria Mniów — Skała Tumlin Nd 7 PAŹ 15:00

Kolejka 8
Futsal Nowiny — Czarnovia Kielce Nd 14 PAŹ 11:00
ULKS Łączna — GLKS Fałków Nd 14 PAŹ 11:00
Radiator$ Stąporków — Victoria Mniów Nd 14 PAŹ 11:00
Skała Tumlin — KS Smyków Nd 14 PAŹ 11:00
Ekstremalni Strawczynek — KS Kamienna Wola Nd 14 PAŹ 11:00
Płomień Wólka Kłucka — Orlicz II Suchedniów Nd 14 PAŹ 11:00

Kolejka 9
KS Kamienna Wola — Futsal Nowiny Sb 20 PAŹ 14:00
Orlicz II Suchedniów — Ekstremalni Strawczynek Nd 21 PAŹ 11:00
GLKS Fałków — Płomień Wólka Kłucka Nd 21 PAŹ 11:00
KS SmykówRadiator$ Stąporków Nd 21 PAŹ 11:00
Czarnovia Kielce — Skała Tumlin Nd 21 PAŹ 11:00
Victoria Mniów — ULKS Łączna Nd 21 PAŹ 14:00

Kolejka 10
Płomień Wólka Kłucka — Ekstremalni Strawczynek Nd 28 PAŹ 11:00
Futsal Nowiny — Orlicz II Suchedniów Nd 28 PAŹ 11:00
ULKS Łączna — KS Smyków Nd 28 PAŹ 11:00
Radiator$ Stąporków — Czarnovia Kielce Nd 28 PAŹ 11:00
Skała Tumlin — KS Kamienna Wola Nd 28 PAŹ 11:00
GLKS Fałków — Victoria Mniów Nd 28 PAŹ 11:00

Kolejka 11
KS Kamienna WolaRadiator$ Stąporków Nd 4 LIS 11:00
Victoria Mniów — Płomień Wólka Kłucka Nd 4 LIS 11:00
KS SmykówGLKS Fałków Nd 4 LIS 11:00
Czarnovia Kielce — ULKS Łączna Nd 4 LIS 11:00
Orlicz II Suchedniów — Skała Tumlin Nd 4 LIS 11:00
Ekstremalni Strawczynek — Futsal Nowiny Nd 4 LIS 11:00

REKLAMA