Radiator$ liderem B-klasy! Remis Fałkowa w A-klasie [wideo, zdjęcia]

W miniony weekend zdecydowanie poprawiły się nasze drużyny grające w A-Klasie oraz B-Klasie. Radiatorsi ze Stąporkowa wywalczyli nawet fotel lidera najniższej ligi.

Spotkanie z APKK Kielce było meczem na absolutnym szczycie Klasy B, bowiem przed tą kolejką goście byli liderami, a gospodarze wiceliderami tabeli. Pierwsza połowa to przeważanie Radiatorsów, ale i momenty gry brzydkiej, w środku pola. Drugie 45′ minut to w ocenie Sławomira Jedynaka, grającego trenera stąporkowian majstersztyk jego podopiecznych. –  „W 48′ sam na sam z bramkarzem znalazł się Kwiecień i przelobował go. W 72′ wycofanie piłki przez Rybickiego na 20 metr do Damiana Kluska i mierzone uderzenie pod poprzeczkę dało nam dwubramkowe prowadzenie. W 95′ minucie wyszliśmy z kontrą,  dwóch na jednego, Łuczyński zagrał do Pawła Rybickiego, a ten bez trudu umieścił piłkę w siatce.” – zrelacjonował tę część gry Jedynak.

Ostatecznie Radiatorsi u siebie pokonali APKK Kielce 3:0.

Skład Radiators Stąporków: Śliwiński, Czech (Chrzan), Jedynak, Kurcbart (Bednarz), Ślusarczyk, Skowron (Zawada), Rybicki, Klusek, Kwiecień, Łuczyński, Telecki (Siudek)

Strzelcy: Dawid Kwiecień , Damian Klusek ,Paweł Rybicki

W 10. kolejce Klasy B pauzowała KS Kamienna Wola. Klub Sportowy Smyków na wyjeździe zremisował z drugą drużyną Łysicy Bodzentyn, a Tęcza Gowarczów na stadionie rywali 3:1 pokonała Granat Borki, dzięki czemu wskoczyła ona na trzecie miejsce w tabeli. Za tydzień, w ostatniej jesiennej kolejce Klasy B Kamionka zagra z Łączną, Tęcza z Łysicą II Bodzentyn, a Radiatorsi na wyjeździe zmierzą się z Płomieniem Wólka Kłócka.