Radiatorsi powalczą o lidera. Grały klasy A i B

W 9. kolejce klasy B nasze drużyny nie zagrały na miarę swoich możliwości. Jedynie Tęcza zdobyła punkt. W klasie A w 10. kolejce zwyciężył GLKS Fałków.

Fałkowianie grali u siebie ze Skałą Tumlin i kompletnie zdominowali gości. W 25. minucie z karnego bramkę zdobył Arkadiusz Karpiński, w 45. wynik podwyższył Michał Fornal, a w drugiej połowie do siatki rywali trafił jeszcze Sebastian Milcarz. Skała odpowiedziała tylko jednym golem.

GLKS Fałków – Skała Tumlin 3:1

Gole: Karpiński, Milcarz, Fornal

W niedzielę o 13.00 GLKS zagra na wyjeździe z Bucovią Bukowa.

Tabela A Klasy po 10. kolejkach. Źródło: szpnkielce.pl

W Klasie B tym razem pauzowali Radiatorsi. Za to już w najbliższą niedzielę o 13.00 zagrają z APKK Kielce o pozycję lidera tabeli. Z tego spotkania postaramy się przygotować materiał wideo.

KS Kamienna Wola - Tęcza Gowarczów 08

Tęcza Gowarczów zremisowała w 9. kolejce 2:2 z ULKS Łączna.

Bez zwycięstwa minioną kolejkę zakończyły pozostałe drużyny z naszego regionu. KS Smyków przegrało na własnym boisku (tzn. na wynajmowanym przez ten zespół stadionie w Mniowie) 0:3 z Granatem Borki. Kolejną wysoką porażkę odnieśli za to podopieczni Ryszarda Janusa. Tym razem popularna „Kamionka” uległa aż 6:0 Polonii Białogon w Kielcach. Jedyny punkt dla ekip z powiatu wywalczyli piłkarze z Gowarczowa. Udało im się 2:2 na własnym obiekcie zremisować z ULKS Łączna. W tym spotkaniu gole dla gospodarzy zdobyli: Paweł Gorzewski i przyzwyczajony do strzelania nawet na Stadionie Narodowym (piszemy o tym TUTAJ), Hubert Cieślik. W nadchodzący weekend KS Kamienna Wola będzie pauzować, gowarczowianie na wyjeździe zmierzą się z Granatem Borki, a KS Smyków w Bodzentynie powalczy z drugą drużyną Łysicy.

Tabela B Klasy po 9. kolejce gier. Źródło: szpnkielce.pl

Tabela B Klasy po 9. kolejce gier. Źródło: szpnkielce.pll,