REKLAMA

Radoszyczanie Dzieciom 2018: Zagra CLEO, nie będzie grupy MIG [wideo, foto]

Wbrew doniesieniom innych mediów podczas dorocznego festynu Radoszyczanie Dzieciom nie zagra disco-polowa grupa MIG. Zaśpiewa wokalistka Cleo, trwają też poszukiwania zespołu, który uzupełniłby ofertę. Tegoroczny festyn Radoszyczanie Dzieciom będzie połączony ze świętowaniem odzyskania przez Radoszyce praw miejskich. 

REKLAMA

Klip do najnowszej piosenki Cleo pt. „Łowcy gwiazd” w serwisie YouTube zaliczył już ponad 21 milionów odsłon.

„Rozmawialiśmy z zespołem MIG, ale to nie jest prawdą, że wystąpi on podczas festynu. Mogę natomiast już teraz potwierdzić, że usłyszymy Cleo.” – powiedział nam Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

REKLAMA

Radoszyczanie Dzieciom to impreza podczas której od lat cała społeczność tej gminy poprzez wspólną zabawę zbiera pieniądze na rzecz chorych dzieci i poszkodowanych osób ze swojej gminy. W tym roku święto będzie podwójne, ponieważ Radoszyce uczczą także odzyskanie praw miejskich.

Cleo szerszą popularność zyskała w 2013 roku kiedy wspólnie z Donatanem na Konkursie Piosenki Eurowizji zaprezentowali utwór „My Słowianie”, potem rozpoczęła karierę solową i dotychczas wciąż znajduje się w topie polskich wokalistek pod względem sprzedaży płyt, czy miejsc na listach przebojów.

Festyn Radoszyczanie Dzieciom odbywa się zawsze w ostatni weekend lipca.

Oficjalny fanpage Cleo.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA