REKLAMA

Radoszyczanin wystąpi w Idolu! [wideo]

Zbigniew Grabowski, rodowity radoszyczanin i absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich wystąpił ostatnio w polsatowskim show Idol. Na pewno zobaczymy go w telewizji.

REKLAMA

Już 15 lutego o 20:00 startuje nowa edycja Idol Polska. Już w najbliższą środę poznacie wynik tytanicznego starcia pomiędzy idolowym jury a orkami. I to jeszcze w dodatku z Majorki.

Posted by POLSAT on Friday, 10 February 2017

Powyżej mogą Państwo zobaczyć występ Zbigniewa przed jury nowej edycji Idola. Jak możemy się jednak domyślać to nie jest jedyny utwór, który zaprezentował on przed Ewą Farną, Elżbietą Zapendowską, Wojciechem Łuszczykiewiczem oraz Januszem Panasewiczem. Grabowski w oficjalnym zwiastunie show śpiewa inną piosenkę – tym razem po angielsku.

REKLAMA

Jaki będzie dalszy los pochodzącego z powiatu koneckiego artysty? –„Tego nie mogę zdradzić” – tajemniczo informuje na swoim profilu facebookowym.

Warto dodać, że Zbigniew Grabowski przewijał się już przez inne telewizyjne show. Był gościem Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”, a także grał razem z Robertem Janowskim w „Jaka to melodia?”. Furorę w słynnym serwisie Joe Monster zrobiła też jego studniówkowa odezwa, którą stworzył będąc jeszcze uczniem I LO – do znalezienia TUTAJ.

Pierwszy odcinek nowego Idola zostanie wyemitowany już w najbliższą środę o godzinie 20.00 w telewizji Polsat. Być może już w nim zobaczymy pochodzącego z Radoszyc uczestnika.

Foto: Oficjalny Fanpage Polsatu.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *