REKLAMA

Recepta na idealny festyn np. z okazji Dnia Dziecka! [zdjęcia]

Pogoda za oknem i data w kalendarzu nie sprzyjają do rozmyślań o gorących letnich miesiącach. Jednak jest to ostatni moment na rezerwację terminu na oprawę artystyczną i atrakcje na festyn, Dni miast i gmin, dożynki i tak dalej. Wielkimi krokami zbliża się też Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Taty.

REKLAMA

Ktoś zapyta dlaczego tak wcześnie? Odpowiedź jest prosta, bo firma zajmująca się oprawą takich imprez, która robi to profesjonalnie i z sercem ma bardzo napięty terminarz. My dzisiaj polecamy naszego profesjonalnego partnera. To
Agencja Artystyczna MAT-ART. Pod tą nazwą kryje się zespół doświadczonych i pozytywnie nakręconych do działania animatorów zabaw dla dzieci… i nie tylko.

W Agencji MatArt można wynająć profesjonalne, duże dmuchańce.

„Każdemu Organizatorowi imprezy zależy, żeby każdy z uczestników na długo i jak najlepiej zapamiętał dzień festynu. MAT-ART zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, zabawy i konkurencje dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Atrakcje jakie serwujemy uwielbia każdy, bo któż niezależnie od wieku nie lubi np. baniek mydlanych? Jeżeli będą to bańki mydlane w rozmiarze XXL, gwarantujemy że każdy będzie chciał taka bańkę ‘upolować’.” –  opowiada nam Mateusz Lutwin, właściciel agencji.

REKLAMA

Niekiedy przy dużej liczbie uczestników festynu czy innej imprezy plenerowej same animacje to za mało. Dlatego MAT-ART wychodzi wszystkim potrzebom naprzeciw – dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania, wata cukrowa, kula do Zorbingu (zamykanie w ogromnej pompowanej kuli, w której można np. biegać – tego nie zapewnia nikt w okolicy) czy malowanie twarzy sprawią, że Organizator nie musi martwić się o szczegóły. MAT-ART kompleksowo zajmie się obsługą imprezy.

Wyżej wymienione atrakcje to tylko przykłady, bo możliwości urozmaicenia imprezy plenerowej jest mnóstwo np. poprzez show szczudlarzy, występ cyrkowy oraz pokaz ognia. Wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie agencji. MAT-ART to wyjątkowa firma zajmująca się pełną obsługą każdego rodzaju imprez, począwszy od nagłośnienia przez animacje skończywszy na całej masie dodatkowych atrakcji. Szczegóły na stronie internetowej: http://www.agencjamatart.pl/

Natomiast kiedy już Państwo wspólnie z firmą MAT-ART zorganizują swój festyn to chętnie z kamerą odwiedzi go redakcja tkn24.pl ;-).

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *