Ręczni nie dali rady Ostrovii

W meczu 27. kolejki I ligi grupy B seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 28:32 (15:15).

Podopieczni trenera Roberta Napierały mogli wyjazdowy mecz w Ostrowiu Wielkopolskim wygrać. Niewykorzystane sytuacje strzeleckie spowodowały, że to ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze. W 10. minucie konecczanie prowadzili 6:4. W następnych czterech minutach ostrowianie zdobyli 6 bramek z rzędu i wygrywali 10:6. Na kwadrans przed zakończeniem meczu był ostatni remis. W 51. minucie gospodarze prowadzili już 26:23. I do końca spotkania kontrolowali wynik. Następne spotkanie nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z zespołem Viret CMC Zawiercie. W ostatnim spotkaniu u siebie KSSPR powalczy z ASPR Zawadzkie.

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSSPR Końskie 32:28 (15:15)

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Michał Napierała 1, Bartosz Woś 1, Dawid Jakubowski, Bartosz Sękowski 5, Dawid Maleszak 7, Łukasz Telka, Adam Janus, Patryk Mastalerz 8, Krzysztof Słonicki, Tomasz Napierała, Piotr Gasin 4, Sebastian Smołuch 2