REKLAMA

Rekordowa liczba osób na zlocie Renault Scenic w Sielpi [wideo, zdjęcia]

Od czwartku do niedzieli w Sielpi trwa V Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic. W wydarzeniu udział bierze aż 120 osób z całej Polski!

REKLAMA

„Do naszego powiatu przyjechali uczestnicy z różnych regionów Polski. Są osoby z Poznania, Warszawy Bielsko-Białej, Sandomierza, czy Wrocławia. Łącznie mamy tutaj około 120 osób i jest to największych z dotychczasowych zlotów.” – mówi nam Paulina Borończyk, uczestniczka zlotu mieszkająca w powiecie koneckim, jedna z organizatorek wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy zjazdu są użytkownikami internetowego forum scenic-forum.pl. Strona powstała w 2014 roku, a chwilę później zrodził się pomysł by jego użytkownicy spotkali się na żywo. Jak widać pomysł ten uskuteczniają już kolejny rok z rzędu.

REKLAMA

Przyjezdni fani francuskiej motoryzacji na pewno nie mogli narzekać na nudę. Wzięli oni bowiem udział między innymi w turnieju siatkówki, konkursach sprawnościowych. Wieczorami bawili się przy wspólnych grillach i ogniskach. Tradycyjnie wybrano MISS Scenic, a dla dzieci zorganizowano animacje i różne pokazy – między innymi baniek mydlanych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA