REKLAMA

Rekordowy miesiąc tkn24.pl – milion odsłon! [wideo]

Pragniemy Państwa poinformować, że styczeń był miesiącem rekordowym w historii tkn24.pl! W naszym portalu wykonaliście ponad milion odsłon! Serdecznie dziękujemy. 

REKLAMA

Na medialnej mapie powiatu koneckiego i województwa świętokrzyskiego istniejemy od sierpnia 2015 roku. Z miesiąca na miesiąc staramy się udoskonalać naszą ofertę z myślą o Was – naszych widzach i czytelnikach. Nasz najnowszy produkt to cykliczny program TKN STUDIO, jego powstanie i jego oglądalność także z pewnością wpłynęły na rekord odwiedzin w naszym portalu.

Przede wszystkim jednak na dokładnie 1 milion i 8 tysięcy odsłon, które wykonaliście w styczniu 2018 roku złożyły się bardzo medialne wydarzenia, które szeroko relacjonowaliśmy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się artykuły i materiały wideo dotyczące składu materiałów wybuchowych, które służby odnalazły w bloku przy ulicy Zamkowej w Końskich. Tutaj warto wspomnieć, że nasze relacje, wideo i fotografie dotyczące tego zdarzenia zaistniały w ogólnopolskich mediach: telewizjach Nowa i WP oraz w portalu wp.pl.

REKLAMA

Jak co roku wielu czytelników i widzów przyciągnęły też nasze relacje z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mnóstwo kliknięć wygenerowały także informacje i materiały dotyczące koneckich studniówek. A przecież dwa takie bale są jeszcze przed nami. Za rekord i za dotychczasowe zaufanie wszystkim naszym widzom, czytelnikom, ale i reklamodawcom serdecznie dziękujemy!

REKLAMA
REKLAMA