REKLAMA

Relacja wideo: Biegun Ciepła 2018 z koncertem Bayer Full

Tak jak można się było spodziewać koncert grupy Bayer Full przyciągnął do Amfiteatru w Stąporkowie mnóstwo osób. Legendarna grupa zagrała w ramach święta gminy Stąporków, czyli tak zwanego Bieguna Ciepła. 

REKLAMA

Impreza rozpoczęła się o godz. 15.00. Na scenie zaprezentowały się Smarkowianki, Mokrzaneczki, uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Seniorada”, grupy: EFEKT, ASUMPT, STANDARD B i TSK FOLK [wypuść], a także stąporkowscy wokaliści: Magdalena Szustak, Amelia Lisowska, Dawid Moczarski, Marcel Młynarczyk, Julia Glijer oraz Wojciech Misiowiec.

W trakcie wydarzenia można było obejrzeć ekspozycję prac II Pleneru Artystycznego „wSTĄP-art”, która została stworzona w ramach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Mieszkańcy odwiedzali również stoiska, strefę kateringową, a dzieci korzystały z szerokiej oferty parku rozrywki.

REKLAMA

Przy okazji festynu burmistrz gminy Stąporków Dorota Łukomska podsumowywała kolejny rok pracy na rzecz lokalnej społeczności. –„Zarówno ten rok, jak i ta cała kadencja to bardzo dobry czas. To dlatego, że wydaliśmy 37 milionów złotych na inwestycje i nawet złotówki nie pożyczyliśmy. Przed nami jeszcze mnóstwo zadań, bo mamy przygotowaną dokumentację gdzie będziemy się starać o kolejne środki unijne. Opiewa ta dokumentacja na ponad 30 milionów złotych do pozyskania. To kolejne drogi i budowa kanalizacji na terenie gminy. Czego życzyć mieszkańcom? Tego co najważniejsze, czyli dobrego zdrowia. Tego życzę wszystkim mieszkańcom i ich bliskim.” – mówiła nam pani włodarz.

Z lekkim opóźnieniem na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół Bayer Full z jego liderem Sławomirem Świerzyńskim na czele. Ta znana wszystkim formacja grająca disco polo przyciągnęła do amfiteatru mnóstwo osób. Zobaczcie fragmenty tego koncertu.

Po występie zespołu Bayer Full odbyła się jeszcze dyskoteka pod gwiazdami.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *