REKLAMA

Relacja wideo: Trening z Adamem Wieczorkiem w Końskich

Adam Wieczorek to wschodząca gwiazda MMA, walczy w najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki, czyli w amerykańskiej UFC, a we wtorkowy wieczór poprowadził w Końskich trening otwarty. Sportowiec był gościem klubu Boxing Końskie

REKLAMA

„Nie często prowadzę takie zajęcia. Póki co wiadomo, że nastawiam się na swoją karierę i skupiam się na trenowaniu siebie. U mnie w Chorzowie prowadzę treningi, a tutaj chłopaki zaprosili mnie, mam po drodze do Sharków do Łodzi, gdzie też trenuje i wpadłem z miłą chęcią. Ich nie trzeba zachęcać  do treningów. Każdy młody mężczyzna chce umieć się bić, umieć się obronić i myślę, że oni po prostu chcą. Są tutaj by trenować, by poprawić swoją kondycję. Sporty walki wpływają bardzo dobrze na kondycję i podbudowują psychicznie, także same superlatywy. Moje początki? To było kupę lat temu… ale chyba chciałem schudnąć, chyba tak było… potem pojechałem na pierwsze zawody i wkręciłem się niesamowicie, aż do dzisiaj”. – powiedział nam profesjonalny zawodnik MMA.

REKLAMA

Adam Wieczorek dotychczas stoczył dwie walki w UFC i obie wygrał. Podczas swojej ostatniej walki w Sidney, Adam jako drugi zawodnik w historii UFC wygrał swoją walkę przez omoplate. Nic więc dziwnego, że w słowa mistrza zawodnicy klubu Boxing Końskie oraz wszyscy, którzy przybyli na trening na ulicę Fabryczną wsłuchiwali się z wielką uwagą.

Relację z treningu znajdziecie w powyższym wideo. 

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *