REKLAMA

Rozliczenie PIT w powiecie koneckim – co warto wiedzieć?

Urząd Skarbowy w Końskich przygotował dla podatników wypełniających roczne rozliczenia kilka ułatwień, m.in.: będzie dzień otwarty dla interesantów i okresowy punkt obsługi klienta. W tym roku zeznania podatkowe można składać do 2 maja.

REKLAMA

Okresowy punkt obsługi podatnika zostanie uruchomiony w Urzędzie Miejskim w Stąporkowie. Dyżury odbędą się 5 i 19 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00. W tych dniach mieszkańcy Stąporkowa i okolic, którzy jeszcze nie złożyli deklaracji podatkowej, będą mogli skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego w Końskich w wypełnieniu obowiązku rozliczenia rocznego. Urzędnicy gwarantują, że udzielą wszelkich instrukcji dotyczących wypełnienia i złożenia PIT–u, a także pomogą złożyć deklarację drogą elektroniczną.

Urząd Skarbowy zaprasza również na Dzień Otwarty, który odbędzie się 22 kwietnia w godzinach 9:00 – 13:00. Każdy będzie mógł skorzystać z pomocy pracowników urzędu w wypełnieniu rocznych zeznań podatkowych, w tym w formie elektronicznej.

REKLAMA

W ostatnich dniach kwietnia tj. 27-28 kwietnia Urząd Skarbowy w Końskich będzie pracował dłużej, bo do godziny 18:00, aby każdy mógł złożyć w terminie swoje roczne zeznanie podatkowe. W związku z tym, że w tym roku 30 kwietnia jest dniem wolnym od pracy (niedziela), ostatni dzień składania zeznań przypada na 2 maja.

W urzędzie zorganizowano także dyżury telefoniczne (tel. 41 372 30 46 lub 41 372 57 71 wew. 131 i 130) w sprawach rozliczenia rocznego dla podatników, w czasie których pracownicy urzędu odpowiedzą na wszelkie pytania.

REKLAMA
REKLAMA