REKLAMA

Ruszają bezpłatne szkolenia komputerowe

Mieszkańcy gminy Końskie mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń komputerowych. Rekrutacja rusza już dziś.

REKLAMA

Bezpłatne 16-godzinne szkolenia skierowane są do osób powyżej 25 roku życia. Zajęcia odbędą się w ramach projektu pn. „Internet i Ja” a ich głównym celem jest poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych.

REKLAMA

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też obowiązują zapisy. Rekrutacja rusza już 15 października i potrwa do 31 października. Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.

Równolegle z realizacją projektu pn. „Internet i Ja”, gmina Końskie prowadzi projekt w ramach RPOWŚ pn. „Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez wdrożenie nowoczesnych e-usług w gminie Końskie”, dzięki którym zwiększony zostanie dostęp do cyfrowej informacji sektora publicznego dla mieszkańców i przedsiębiorców z terenu gminy Końskie a także wdrożony zostanie system obiegu dokumentów oraz e-usług oświatowych na terenie gminy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *