REKLAMA

Samorząd województwa docenił naszych sportowców

Pod koniec ubiegłego tygodnia w budynku Filharmonii Świętokrzyskiej odbyła się gala podsumowująca rok w świętokrzyskim sporcie. Specjalne nagrody otrzymało kilka naszych klubów oraz przedstawiciele szkolnego sportu. 

REKLAMA

Prezes Wodnika Lech Sorbian odebrał nagrodę dla klubu.

Najlepsi trenerzy, działacze i oczywiście sportowcy z naszego województwa otrzymywali nagrody z rąk przedstawicieli samorządu województwa świętokrzyskiego.

REKLAMA

Doceniono także przedstawicieli naszego powiatu. Nagrodę otrzymał członek Zarządu Gminnego Ludowego Klubu Sportowego z Fałkowa Mieczysław Szymczyk. To wieloletni organizator turniejów siatkówki, a także działacz zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

Nagrodę z okazji 70-lecia klubu Partyzant Radoszyce odebrał jego prezes Henryk Cieślak. W związku z 15-leciem działalności wyróżniono także Uczniowski Klub Sportowy Wodnik Końskie, który podczas gali reprezentował Mieczysław Szymczyk.

Nagrodzono także szkoły, które zajęły miejsce w dziesiątce w współzawodnictwie sportowym. Na siódmym miejscu tej klasyfikacji znalazł się konecki „Mechanik”, na ósmej pozycji „Nowy” Ogólniak.

REKLAMA
REKLAMA