REKLAMA

Samorząd województwa docenił naszych sportowców

Pod koniec ubiegłego tygodnia w budynku Filharmonii Świętokrzyskiej odbyła się gala podsumowująca rok w świętokrzyskim sporcie. Specjalne nagrody otrzymało kilka naszych klubów oraz przedstawiciele szkolnego sportu. 

REKLAMA

Prezes Wodnika Lech Sorbian odebrał nagrodę dla klubu.

Najlepsi trenerzy, działacze i oczywiście sportowcy z naszego województwa otrzymywali nagrody z rąk przedstawicieli samorządu województwa świętokrzyskiego.

REKLAMA

Doceniono także przedstawicieli naszego powiatu. Nagrodę otrzymał członek Zarządu Gminnego Ludowego Klubu Sportowego z Fałkowa Mieczysław Szymczyk. To wieloletni organizator turniejów siatkówki, a także działacz zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

Nagrodę z okazji 70-lecia klubu Partyzant Radoszyce odebrał jego prezes Henryk Cieślak. W związku z 15-leciem działalności wyróżniono także Uczniowski Klub Sportowy Wodnik Końskie, który podczas gali reprezentował Mieczysław Szymczyk.

Nagrodzono także szkoły, które zajęły miejsce w dziesiątce w współzawodnictwie sportowym. Na siódmym miejscu tej klasyfikacji znalazł się konecki „Mechanik”, na ósmej pozycji „Nowy” Ogólniak.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA