REKLAMA

Słupia Konecka: Bezpłatne szkolenia komputerowe!

Dla mieszkańców gminy Słupia Konecka organizowane są bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu „Nowa Era Komputera – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług”. W szkoleniach udział może wziąć każdy kto skończył 25 rok życia, a ich tematyka jest bardzo różnorodna!

REKLAMA

Celem jest podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Słupia Konecka. Można wybrać sobie temat szkolenia spośród: rodzic w internecie; mój biznes w sieci; internet dla seniora; rolnik w sieci; kultura w sieci; moje finanse i transakcje w sieci; tworzę własną stronę internetową (blog). Szkolenia są 16-godzinne, a podczas nich uczestnicy mają zapewniony catering.

REKLAMA

Na uczestników czekają zestawy materiałów szkoleniowych: pendrive’y, długopisy, organizery.

Otrzymają też za darmo materiały szkoleniowe. By wziąć udział w projekcie wystarczy do Urzędu Gminy w Słupi Koneckiej dostarczyć dokumenty rekrutacyjne. Dokumenty rekrutacyjne składają się z następujących elementów: a) Formularz rekrutacyjny do projektu, który należy przygotować w formie elektronicznej lub wypełnić odręcznie, pismem czytelnym i przedłożyć z czytelnym podpisem Kandydata b) Deklaracja uczestnictwa w Projekcie; c) oświadczenie o miejscu zamieszkania; d) oświadczenie o stopniu niepełnosprawności – jeśli dotyczy.

Dokumenty należy dostarczyć do biura projektu, czyli do Urzędu Gminy w Słupi (można je także wypełnić na miejscu, Urząd Gminy w Słupi, Słupia 30A, 26-234 Słupia, pok nr 13). Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronie internetowej www.slupiakonecka.pl. Projekt szkoleniowy trwa do końca lutego 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

Dokumenty do pobrania: 

Regulamin – TUTAJ

Załącznik nr 1– Formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

Załącznik nr 2. – Oświadczenie o miejscu zamieszkania – TUTAJ

Załącznik nr 3 – Orzeczenia o niepełnoprawności – tylko w przypadku osób niepełnosprawnych – TUTAJ

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *