REKLAMA

Słupia Konecka: Wyniki wyborów samorządowych 2018. Pełna lista

Publikujemy wyniki wyborów samorządowych w gminie Słupia Konecka. Wójtem na kolejną kadencję został Robert Wielgopolan. 

REKLAMA

Robert Wielgopolan został wybrany na swoją drugą kadencję.

Obecny wójt Słupi Koneckiej Robert Wielgopolan zostaje na stanowisku. Wielgopolan uzyskał 51,68% głosów,  a jego kontrkandydat Marian Król 48,32%.

REKLAMA
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 KRÓL Marian Marek 54 Wyższe Radwanów Kolonia, 878 48.32 Nie
2 WIELGOPOLAN Robert 51 Wyższe Ruda Pilczycka, 939 51.68 Tak

WYBRANI RADNI:

Okręg 1: Teresa Puchalska (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 2: Władysław Wójcik (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 3: Stanisław Gunerka (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 4: Jarosław Kaczmarek (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 5: Wiesław Szymański (KWW Mariana Króla)
Okręg 6: Sławomir Barnik (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 7: Mirosław Wilk (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 8: Emilia Kołodziejczyk (KWW Mariana Króla)
Okręg 9: Stanisław Komisarczyk (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 10: Piotr Zięcik (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 11: Zofia Młynarska (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 12: Józef Skrobisz (KWW Roberta Wielgopolana)
Okręg 13: Jarosław Domaradzki (KWW Roberta Wielgpolana)
Okręg 14: Mirosław Gwóźdź (KWW Mariana Króla)
Okręg 15: Mariusz Kołodziejczyk (KWW Roberta Wielgopolana)

Pełna lista wraz z ilością oddanych głosów:

Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 10 10 SZCZERBIŃSKI Wiesław 70 44.59% Nie
1 17 17 PUCHALSKA Teresa Maria 87 55.41% Tak
2 17 17 WÓJCIK Władysław 45 56.25% Tak
2 18 18 SOBCZYK Ewelina Dorota 35 43.75% Nie
3 17 17 GUNERKA Stanisław 51 53.68% Tak
3 18 18 PIEC Mariusz 44 46.32% Nie
4 17 17 KACZMAREK Jarosław 63 51.22% Tak
4 18 18 MŁYNARCZYK Lucjan Marek 60 48.78% Nie
5 17 17 TKACZ Zbigniew Wiesław 38 41.30% Nie
5 18 18 SZYMAŃSKI Wiesław Antoni 54 58.70% Tak
6 17 17 BARNIK Sławomir 65 59.63% Tak
6 18 18 KABAŁA Paweł Wiktor 44 40.37% Nie
7 17 17 WILK Mirosław 51 53.68% Tak
7 18 18 PIEC Leszek Krzysztof 44 46.32% Nie
8 17 17 CZEKAJ Edward 38 22.22% Nie
8 18 18 KOŁODZIEJCZYK Emilia 133 77.78% Tak
9 2 2 BRODZIK Łukasz Grzegorz 38 33.04% Nie
9 17 17 KOMISARCZYK Stanisław Henryk 77 66.96% Tak
10 17 17 ZIĘCIK Piotr Łukasz 106 69.28% Tak
10 18 18 PYSZCZAK Ryszard 47 30.72% Nie
11 17 17 MŁYNARSKA Zofia Lucyna 72 50.70% Tak
11 18 18 TKACZ Zbigniew 70 49.30% Nie
12 17 17 SKROBISZ Józef 103 67.32% Tak
12 18 18 PAWLAK Krzysztof 50 32.68% Nie
13 2 2 NAJMAN Jerzy 20 21.51% Nie
13 17 17 DOMARADZKI Jarosław 73 78.49% Tak
14 17 17 SOSNOWSKI Damian Zbigniew 31 34.83% Nie
14 18 18 GWÓŹDŹ Mirosław 58 65.17% Tak
15 17 17 KOŁODZIEJCZYK Mariusz Paweł 65 63.73% Tak
15 18 18 ORZEŁ Waldemar 37 36.27% Nie
REKLAMA
REKLAMA