REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Królewcu, potrącenie w Kazanowie. Czarny czwartek na koneckich drogach

Do wielu kolizji i potrąceń doszło wczoraj na drogach powiatu koneckiego. Najtragiczniejsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Królewiec Poprzeczny. Pieszego potrącono także w Kazanowie. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„W miejscowości Królewiec Poprzeczny w gminie Smyków 19-latek kierujący samochodem marki Opel Corsa na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na jezdni  54-latka. W wyniku poniesionych obrażeń 54 –latek zginął na miejscu.” – informuje na Sylwia Sobczyńska z koneckiej policji.

Kierującemu pobrano krew by zbadać ją na zawartość alkoholu i substancji odurzających. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wypadek był wyjątkowo drastyczny, a ciało mężczyzny zostało przeciągnięte przez kilkadziesiąt metrów.

REKLAMA

Wczoraj do potrącenia doszło także w miejscowości Nowy Kazanów w gminie Końskie. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej 42. –„31-latek jadący ciężarówką z naczepą Scania włączając się do ruchu najechał na 63-letniego pieszego, który znajdował się z lewej strony pojazdu. Pieszy był nietrzeźwy, miał około 2 promili w wydychanym powietrzu. W wyniku potrącenia mężczyzna doznał między innymi otwartego złamania kości piszczelowej. Obecnie przebywa w szpitalu w Końskich”. – opowiada podkomisarz Sobczyńska.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *