REKLAMA

Spacerowali z mentorami w Stąporkowie [zdjęcia]

Dla kobiet, które pragną rozwoju zorganizowano zupełnie nowe wydarzenie w Stąporkowie. Chodzi o I Spacer Mentoringowy.

REKLAMA

„Idea jest taka by kobiety, które chcą się rozwijać mogły spotkać się z osobami, które mają coś do zaoferowania w danej dziedzinie, mogą naprowadzić, podpowiedzieć, czegoś nauczyć.” – powiedziała nam Katarzyna Sorn, organizatorka wydarzenia i dyrektorka Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie.

Foto: MGOKiS Stąporków.

W sumie w wydarzeniu uczestniczyło około 50 osób. Mariola Konieczna, właścicielka Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Marlla-med przyjęła zaproszenie bez chwili zastanowienia –„Jeżeli ja mogę komuś pomóc, podpowiedzieć jak np. odnaleźć się w biznesie to zawsze chętnie to czynię. Jeszcze chętniej jeśli taka pomoc nakierowana jest na kobiety, by my musimy się wzajemnie wspierać.” – powiedziała nam bizneswoman mieszkająca w Czermnie.

REKLAMA

Jednym z mentorów był także Piotr „Kuba” Kubowicz, artysta związany z „Piwnicą pod Baranami”. Z kolei o literaturze swoim podopiecznym opowiadała znana pisarka Karolina Wilczyńska. – „Są różne spacery. Także bardzo inspirujące. Właśnie na takim dziś byłam. I chociaż występowałam w roli mentorki, to sama też wiele skorzystałam. Potwierdza się moja teoria, że jeśli spotkają się kobiety, to zawsze coś dobrego z tego wyniknie.” – Wilczyńska pisała po spotkaniu na swoim profilu na Facebooku.

I właśnie to wzajemne korzystanie i wzajemne uczenie się od siebie podkreślali wszyscy uczestnicy spaceru. Po tej imprezie nie było osoby niezadowolonej, a zarazem takiej, która by ze Stąporkowa nie wywiozła pewnego bagażu nowych doświadczeń i wiedzy.

Zdjęcia (MGOKiS Stąporków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *