REKLAMA

Strażacy z Niekłania najlepsi w gminie Stąporków [zdjęcia]

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Niekłaniu okazali się najlepszymi w gminie Stąporków. W niedzielę rozegrano kolejne już zawody sportowo-pożarnicze. 

REKLAMA

Wydarzenie otworzyła i zamknęła burmistrz miasta i gminy Stąporków Dorota Łukomska. W zawodach udział wzięło sześć jednostek, a odbyły się one na miejskim stadionie w Stąporkowie. Po rywalizacji w palącym słońcu w sztafecie oraz tak zwanym ćwiczeniu bojowym  poznaliśmy najsprawniejszych strażaków gminy.

REKLAMA

Pierwsze miejsce i 1500 złotych nagrody zgarnęli druhowie z Niekłania, druga lokata i 1000 złotych przypadły jednostce OSP Odrowąż, trzecią pozycję i 700 złotych zgarnęli ochotnicy z Adamka. Na kolejnych pozycjach uplasowały się jednostki: OSP Kozia Wola, OSP Gosań, OSP Stąporków.

Oprócz nagród finansowych najlepsze ekipy otrzymały też bardo ładne, widoczne poniżej statuetki. OSP Niekłań będzie reprezentować gminę Stąporków w zawodach powiatowych, które odbędą się jeszcze w tym roku.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Strażacy z Niekłania najlepsi w gminie Stąporków [zdjęcia]

  1. Oprócz nagród finansowych najlepsze ekipy otrzymały też bardo ładne, widoczne poniżej statuetki. Nawet redaktor ma beke ze statuetek :-). Szacun dla niego. Nikomu chyba się nie podobały, ale jak doradcą jest reksio lub kubuś puchatek to są jakie są. Szkoda tylko że przy wszystkich poradach są te same postacie, a miasto i gmina to nie zabawa !!! A czuję się jakby dzieci rządziły. Wszędzie wszystko na sztukę, zaraz place zabaw będą jedne na drugich, bo co tu nowego można zrobić, ale place zabaw bez dzieci i mieszkańców nie mają racji bytu. Kobieto zrób coś mądrego, że jak odejdziesz to coś zostanie dla pokoleń i mieszkańców na lata, INWESTYCJA to się nazywa. Już miła miała być kurortem to się okazało że plac na sprzedaż, i tak jest ze wszystkim, oczyszczalnia – nazwę to po imieniu wielka kupa, chyba nawet został zwolniony dyrektor tego, bo ktoś musiał polecieć za bałagan co władza nie ogarnia. Pani odłoży ten telefon i nie siedzi na fejsie cały czas jak jest w pracy, WSZYSCY TO WIDZĄ !!! Do roboty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *