REKLAMA

Studio wyborcze tkn24. Wojciech Owczarek: Wiemy już kto jest kim!

Ostatnim gościem wyborczego studia tkn24.pl przed ponownymi wyborami do Rady Powiatu Koneckiego  był Wojciech Owczarek – jeden z liderów Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Plech Nowy Powiat. Owczarek mówił między innymi o tym, że jego ugrupowanie chce zupełnie zmienić sposób myślenia o zarządzaniu powiatem. Począwszy od projektowania rocznego budżetu tej jednostki. 

REKLAMA

Wojciech Owczarek startujący z pozycji nr 2 w gminie Końskie mówił między innymi o powodach wyłączenia się z kampanii w ostatnich dniach lidera komitetu Roberta Plecha. Odnosił się także do brudnej kampanii prowadzonej przez oponentów ‚Nowego Powiatu’. Nasz gość skomentował również wydarzenia z jesieni kiedy to jednego dnia był jeszcze w koalicji rządzącej by następnego po odwróceniu się kilku od kolegów od podpisanych umów obudzić się jako członek opozycji. Wojciech Owczarek opowiedział także o powodach zawiadomienia wojewody o tym, że Zarząd Powiatu prawdopodobnie łamie prawo – to właśnie on takowe złożył. Nasz gość skomentował także wyzwanie do debaty, które złożył Damianowi Rozmusowi i odmowę debatowania ze strony tego drugiego.

W rozmowie poruszyliśmy także kwestie programowe Nowego Powiatu Roberta Plecha, temat dróg powiatowych oraz szpitala. Owczarek wizytę w studio zakończył krótkim apelem –„Wybory to nie jest koncert życzeń. Nie wybierajmy kogoś dlatego, że jest ładny, przystojny, miły czy go nie lubię. Wybierzmy swoją przyszłość. […] Sięgnijmy pamięcią sześć miesięcy wstecz. Na sesji 23 listopada karty zostały odkryte. Zobaczyliśmy kto jest kim, na kogo można liczyć, kto nie złamie swoich zasad. Wybierzmy mądrze – wybierzmy kandydatów z Komitetu Wyborczego Robert Plech Nowy Powiat” – apelował Wojciech Owczarek.

REKLAMA

Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *