REKLAMA

Świetna frekwencja na siatkarskim turnieju w Mechaniku [wideo, zdjęcia]

Aktywność fizyczna w koneckim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 jest na porządku dziennym, ale zainteresowanie wewnątrzszkolnym turniejem siatkówki przerosło oczekiwania organizatorów. W imprezie udział wzięło czternaście drużyn, łącznie kilkudziesięciu zawodników. W zespołach przeważali panowie, ale turniej był koedukacyjny i na parkiecie swoje umiejętności sprawdzały także kobiety. 

REKLAMA

„Mamy drugą edycję tego turnieju. Przed rokiem cieszył się on bardzo dużą popularnością i dlatego zdecydowaliśmy się go kontynuować. Zgłosiło nam się tym razem czternaście drużyn. W środę rozlosowaliśmy pary, w których zespoły dzisiaj rywalizują. Ta rywalizacja toczy się zaś systemem rosyjskim, czyli pucharowym. Drużyna, która wygrywa przechodzi dalej, a przegrani niestety odpadają.” – tłumaczy Kamil Polak, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w „Mechaniku” i organizator zawodów.

Zwycięzcy turnieju – IV klasa Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej.

Po zaciętej całodniowej rywalizacji poznaliśmy najlepsze zespoły. Trzecie miejsce zajęła IV klasa o profilu Technik Informatyk, drugie miejsce III klasa o profilu Technik Informatyk, a zwyciężyła drużyna złożona z uczniów IV klasy o profilu Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Dyplomy i puchary najlepszym wręczała dyrektor ZSP nr 1 w Końskich Beata Jakubowska.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *