REKLAMA

Świetna postawa młodziczek Olimpii Końskie w lidze [wideo, zdjęcia]

W czwartkowy wieczór w Hali Sportowej w Stadnickiej Woli pierwsza drużyna Olimpii Końskie pokonała Koronę Handball II aż 29 do 21 w ramach Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek. Zawodniczki trenera Piotra Kluska póki co mają na swoim koncie komplet zwycięstw. 

REKLAMA

W czwartek nasze dziewczęta od początku kontrolowały pojedynek z kielczankami. Już do przerwy Olimpijki prowadziły – skromnie 13:12. Druga odsłona to tylko powiększanie przewagi gospodyń by ostatecznie zakończyć mecz wynikiem 29:21. Najlepszą na parkiecie była Natalia Nowek, która bramkarkę drużyny gości pokonała aż 11 razy!

We wcześniejszych meczach Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek Olimpia I wygrywała: 35:18 z Olimpią II oraz 32:14 z UMKS Żak Kielce. W piątej kolejce, ostatniej przed świąteczną przerwą zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny rozgrywek – Korona Handball I Kielce podejmie u siebie naszą Olimpię. To spotkanie zaplanowano na drugi weekend grudnia.

REKLAMA

Świętokrzyska Liga Młodziczek w piłkę ręczną: Olimpia I Końskie – Korona II Handball 29:21 (13:12)
Olimpia: 
Wiaderna, Sara 4, Uzarowicz, Adach, Sękowska 4, Olesińska, Sosnowy 6, Filipczak, Korzekwa, Kijewska, Nowek 11, Cholewińska 4.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Świetna postawa młodziczek Olimpii Końskie w lidze [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *