REKLAMA

Święto Fałkowa 2018. Zobaczcie zdjęcia

W niedzielę 15 lipca w Parku Podworskim w Fałkowie zorganizowano festyn z okazji  święta gminy Fałków 2018. Jego główną atrakcją był koncert popularnego zespołu Brathanki. Zobaczcie naszą fotogalerię.

REKLAMA

Relacja wideo już wkrótce. 

REKLAMA

Organizatorzy Dni Gminy Fałków przygotowali dla mieszkańców i ich gości wiele atrakcji. W parku dzieci mogły korzystać z bezpłatnego wesołego miasteczka, a w nim znalazły się między innymi: dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, czy karuzela. Na starszych czekała bogata strefa cateringowa – można było spożywać kiełbaskę z grilla lub ogniska, spróbować też lokalnych przysmaków. Z festynu nikt na pewno nie wyszedł głodny.

Wiele działo się także na scenie, gdzie już o godzinie 16.00 prezentowały się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Czermnie i Szkoły Podstawowej z Fałkowa. O 17.00 fałkowscy samorządowcy z wójtem Henrykiem Koniecznym na czele przywitali delegację z partnerskiej gminy Pohrebyszcze na Ukrainie, a chwilę później przyszedł czas na występy młodzieży i artystów właśnie z tej miejscowości.

W międzyczasie animatorzy przeprowadzali gry i zabawy z najmłodszymi uczestnikami festynu, a tancerki próbowały rozruszać starszą część publiczności. Każdy przybyły w niedzielę na gminną imprezę mógł oglądać ciekawą wystawę zdjęć przygotowaną przez Ochotniczą Straż Pożarną z Fałkowa  pt. „Przedwojenny Fałków” i trzeba przyznać, że cieszyła się ona sporym zainteresowaniem.

Najwięcej radości wszystkim przybyłym do Parku Podworskiego sprawiły jednak dwa ostatnie koncerty. Najpierw przez blisko dwie godziny odbywała się prawdziwa Cygańska Biesiada z muzyką typowo romską, a potem sceną zawładnęła już grupa Brathanki z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Agnieszką Dyk.

Na zakończenie Święta Fałkowa odbył się pokaz fajerwerków oraz zabawa taneczna pod chmurką.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA