REKLAMA

Święto Kobiet w Radoszycach i Słupi Koneckiej. Zobaczcie zdjęcia

8 marca to obchodzone w Polsce przez wszystkich Święto Kobiet. Nie inaczej jest w naszych samorządach. W Słupi Koneckiej oraz Radoszycach zorganizowano artystyczne wydarzenia dla Pań. 

REKLAMA

Wideo z obu wydarzeń znajdziecie u nas już wkrótce. 

REKLAMA

W Słupi Koneckiej wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00 w budynku ośrodka Senior Vigor w Pilczycy. Tam zgromadziły się kobiety ze wszystkich sołectw. Wójt gminy Robert Wielgopolan złożył Paniom najpiękniejsze życzenia, a następnie nieliczni tego dnia w ośrodku mężczyźni odśpiewali gromkie sto lat.

Dla świętujących przygotowano przepiękny tort, a wypieczono go na miejscu, czyli w Senior Vigorze. Każda z Pań otrzymała też lampkę szampana i symbolicznego żółtego tulipana. Na scenie prezentowała się miejscowa młodzież, a także jeden z kieleckich kabaretów.

Z kolei w Radoszycach Dzień Kobiet połączony z II Gminnym Przeglądem Artystycznym Przedszkoli. Na scenie zobaczyliśmy więc najpierw wszystkie grupy przedszkolne z terenu Miasta i Gminy Radoszyce. Potem ze sceny życzenia dla Pań złożyli burmistrz Michała Pękala i jego sekretarz Leopold Garbacz. Na zakończenie dnia zaśpiewała młoda wokalistka z Kapałowa – Wiktoria Mazur, a potem koncert dał zespół Sufler z Markiem Werensem, Zbigniewem Werensem i Zbigniewem „Bunio” Bukowieckim w składzie.

Zdjęcia ze Święta Kobiet w Słupi Koneckiej:

Zdjęcia ze Święta Kobiet w Radoszycach:

REKLAMA
REKLAMA